Miniaturka Apartamenty Plac Unii

Apartamenty Plac Unii
Gdynia

Mapa
WYNAJMIJ TU BIURO +48 729086019

Informacje

Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
biurowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2018 czerwiec
Zakończenie budowy
2021 grudzień
Inwestor/deweloper
Grupa Inwestycyjna Hossa

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
9
Kondygnacje podziemne
2
Lokale mieszkalne
348

Opis

Apartamenty Plac Unii to Gdyński obiekt mieszkalny, zlokalizowany przy Władysława IV, Armii Krajowej, Obrońców Wybrzeża. Budowa nieruchomości ruszyła w czerwcu 2018, a dobiegła końca w czwartym kwartale 2021 roku. Obiekt jest projektem deweloperskim firmy Grupa Inwestycyjna Hossa z Gdyni. Nieopodal znajdują się gmach Batorego 7 i Centrum oraz budowany jest budynek La Esquina.

Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 00:00:00

Wiadomości o Apartamenty Plac Unii

Powiązane firmy

Forum opinii Apartamenty Plac Unii


  • planiści Szczurka
    Gość
    2017-12-13 20:32:59
    Jaki ma sens budowanie tak niskich budynków (6 kondygnacji) przy tak szerokiej ulicy jak Władysława IV (w porywach do 8 pasów)? Przecież to nawet niesymetrycznie wygląda kiedy się idzie i autostrada jest szersza niż kamienice wysokie. Kto się uparł w Gdyni na te ograniczenia wysokości? Nie widzicie, że inwestowanie w Gdyni w dzisiejszych realiach jest nieopłacalne... i wygląda to wszystko niedorzecznie

  • arek
    Gość
    2017-12-27 19:43:20
    A inni powiedzą, że nie chcą wysokich budynków, bo Gdynia miała zawsze niskie i ludzie się przyzwyczaili. Ale popieram ciebie - uważam, że to miejsce jest idealne pod wysoki budynek, 55 metrów albo i wyższy. Ale niestety, albo właściciel nie chciał albo nie dostał pozwoleństwa od władz, a i pewnie okolicznym mieszkańcom przysłoniłoby to słoneczko.

  • user1KG
    Użytkownik
    2017-12-27 21:53:36
    Inwestor chciał tylko miasto się nie zgodziło eh

  • fibi
    Gość
    2017-12-28 09:50:02
    Tam z tyłu, od Obrońców będzie 30 metrów, więc prawie tak wysoko jak ta pobliska "szafa" mieszkalna przy Władysława IV naprzeciw Batorego. Plus do tego 35 metrów na parkingu przy Batorym i okolica będzie wyglądać całkiem całkiem. Jasne, że nie są to wieżowce 100+, ale jest jeszcze sporo miejsca przy samych torach.

  • Jonasz
    Gość
    2018-06-19 10:08:23
    A kto ma być generalnym?

  • JL
    Gość
    2019-12-26 18:33:39
    Popieram. Im wyżej tym lepiej. Szkoda placu a idealny na wysokościowiec....

  • gość
    Gość
    2021-03-16 13:00:05
    zdecydowanie za niski 18 pięter było by w sam raz ale jeszcze są działki wzdłuż torów na śląskiej tam powinny być nowe budynki bo teraz jest tam syf i baraki krzaki i widać to z okna pociągu oj brzydota wypełnia krajobraz i panoramę gdyni

  • senior rafal
    Gość
    2021-03-16 13:06:39
    napisz skąd wiesz że na parkingu przy batorym będzie coś budowane i kiedy to samo tyczy się innych budynków napisz dzięki z góry

  • user1KG
    Użytkownik
    2021-03-16 21:15:18
    koło batorego będzie budować invest komfort kiedy? tego nikt nie wiem

  • tool
    Gość
    2021-03-18 10:27:08
    Invest komfort ma czas, jak zawsze. Za to architektura będzie pewnie przednia, bo ten plac unii średniawka. Hossa to taki deweloper osiedlowy do centrum trzeba jednak czegoś więcej i invest to ma.

  • asd
    Gość
    2021-03-29 13:12:50
    tool, jak dla mnie to Invest mógłby przejąć całe centrum bo robią konkrety a te budynki np kolo ST to marnotrwastwo przestrzeni, tam powinny byc same ST i same wysokosciowce w centrum gdzie jest miejsce ograniczone, zagescic ludnosc i widoki na morze a niestety same 3-4 pietrowce eh wstyd. Gdansk by to lepiej zagospodarowal

  • Anastasiia
    Gość
    2023-08-06 04:44:18
    Nie polecam zdecydowanie zakupu mieszkania w kompleksie Hossa na Placu Unii w Gdyni. Przede wszystkim tutaj jest straszna wentylacja, która wydaje nie do zniesienia hałas. Wiele razy prosiliśmy o rozwiązanie tego problemu, a ich mistrz pojawiał się raz w miesiącu i musieliśmy codziennie dzwonić, żeby zwrócili na nas uwagę, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Mówił, że coś robi, ale w rezultacie przyszedł pewnego razu i powiedział, że sprawa pozostaje zamknięta i nic nie zrobi.
    Co do okien - są takie, że hałas ulicy i samochodów przenika do środka nawet w mieszkaniach znajdujących się daleko od drogi. U sąsiadów sytuacja z oknami nie jest lepsza, zdjęcia z czatu grupowego dodam poniżej.
    Oddzielny rozdział - windy. Ciągły brud, który pokrywa ściany, drzwi i guziki, powoduje bardzo nieprzyjemne uczucie. Guziki do wywołania windy się zacinają, co dodaje swoje niewygody.
    Na klamkach drzwi prowadzących na parking, jakby zastygł dawno niewyprany brud, i nikt na to nie zwraca uwagi.
    A teraz o tym, co przekracza wszelkie opisy. Ze względu na niedokończony budynek w pobliżu, po zmroku zaczynają aktywnie biegać szczury.
    Nie znajduję słów, żeby wyrazić, jak bardzo żałuję tego zakupu w tym miejscu. Wszystko wokół wskazuje na to, że administracja kompletnie olewa was i wasze prośby. Moja rekomendacja - trzymajcie się z dala od tego miejsca.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.