Gdynia - herb

Gdynia

Współtworzyli
Grand Grand
64
user1KG
2
Miniaturka Osiedle Beauforta

Osiedle Beauforta
Gdynia

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Kościuszki, Staszica
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Zakończenie budowy
2020 grudzień
Inwestor/deweloper
Euro Styl

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Osiedle Beauforta położone będzie w Gdyni przy Kościuszki, Staszica. Te trzypiętrowe obiekty mieszkalne powstaną w czwartym kwartale 2020. W budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała firma Euro Styl. W sąsiedztwie stoją osiedle mieszkalne Mistral, Osiedle Nowe Morskie oraz Osiedle Morskie.

Informacje dodatkowe

 • osiedle realizowane etapowo
Ostatnio zmodyfikowano 2018-09-18 12:08:05

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Beauforta


 • Andrzej
  Gość
  2018-04-29 17:14:43
  Mieszkańcy osiedla Beauforta muszą mieć świadomość iż gmina Kosakowa nie dba o instalację burzową i wody opadowe dostają się do instalacji sanitarnej co powoduje zalewanie piwnic i mieszkań na parterze fekaliami wiem co piszę bo mieszkam na osiedlu SHIRAZ. Po roku żaden ubezpieczyciel nie chce ubezpieczyć od zalania a szkody są duże. Pozostaje jeszcze bliskość lotniska i latające helikoptery w letnie dni do drugiej w nocy a ty masz otwarte okna bo gorąco. I nic z trym nie zrobisz "bo wiedziały gały co brały" cytat wójta gminy. ustawione parkingi pod oknami to już pryszcz. Dopełnienie to gęsta zabudowa nie uwzględnianie granicy cienia ale przecież to juz norma. Wszyscy tak robią. Zapomnijcie o wioskowej sielance to już miasto z potwornymi korkami, na miejscu pracy nie dostaniecie bo wójtowi brak brak wyobraźni ma chęć na kasę od was przyszli mieszkańcy.

 • Gość
  Gość
  2018-07-19 21:17:47
  A co z hałasem z lotniska? Nikt o tym nie wspomina, zamiatanie problemu pod dywan. Wartość nieruchomości spada, a ludzie zostają z ogromnym kredytem na długie lata.

 • kacper
  Gość
  2018-07-20 13:13:44
  Lotnisko nie funkcjonuje

 • kacper
  Gość
  2018-07-20 13:13:45
  Lotnisko nie funkcjonuje

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.