Gotowy etap osiedla na granicy Sopotu i Gdyni od firmy Invest Komfort


2022.07.11
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
W otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, niedalekiej odległości od nadmorskiej plaży w Orłowie powstało kameralne osiedle Nowe Kolibki. Do użytku oddany został właśnie III etap inwestycji, a także nowa ulica wraz z przebudowaną ulicą Bernadowską.

Nowe Kolibki to osiedle, które zaprojektowane zostało w duchu idei slow life. Przyszli mieszkańcy inwestycji znajdą tutaj spokój i wytchnienie pośród natury. Osiedle składa się z kameralnych, dwupiętrowych budynków wielorodzinnych wkomponowanych w otoczenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Deweloper zakończył właśnie budowę III etapu inwestycji.

W oddanym właśnie etapie powstały cztery niskie budynki, w których znalazły się 64 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. III etap osiedla Nowe Kolibki to także wiele udogodnień dla mieszkańców, w tym oddzielna strefa fitness z saunami oraz sala klubowa, a także miejsca do spacerów i odpoczynku.

Inwestycja wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz przestronnymi balkonami i tarasami. Pierwsze budynki w ramach osiedla Nowe Kolibki przy ulicy Bernadowskiej wybudowane zostały w 2018 roku. Deweloperem jest spółka Invest Komfort, która w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdyni współfinansowała ponadto budowę nowej ul. Spółdzielczej i przebudowę ul. Bernadowskiej. Deweloper samodzielnie sfinansował i wykonał oświetlenie uliczne oraz zaaranżował zieleń.

Komentarze


  • Alumino Słupsk
    Gość
    2022-11-27 19:00:09
    Dziękujemy za możliwość udziału w realizacji tej inwestycji jako dostawca przeszkleń strefy fittness i dachów. Życzymy firmie Invest Komfort oraz mieszkańcom osiedla Nowe Kolibki wieloletniej, bezpiecznej i bezproblemowej eksploatacji naszych produktów.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.