Gdynia Redłowo z kameralną inwestycją apartamentową Supernova


2022.07.13
Autor: Iwona Maślak
W Gdyni Redłowie ruszyła budowa nowej nadmorskiej inwestycji apartamentowej - Supernova, której deweloperem jest firma Spravia. W ofercie znajduje się 60 apartamentów.

Supernova to nowe osiedle w portfolio firmy deweloperskiej Spravia, które zlokalizowane będzie przy ulicy Kopernika w Gdyni. Inwestycja zakłada budowę czterech 2-piętrowych budynków, w których znajdzie się 60 apartamentów.

W ofercie dostępne są mieszkania, w tym lokale dwupoziomowe o zróżnicowanych metrażach od 30 do 120 metrów kwadratowych. Do każdego apartamentu przynależeć będzie taras, balkon, loggia lub prywatny ogródek.

Supernova to wyjątkowy projekt apartamentowy. W przestrzeniach wspólnych nie mogło więc zabraknąć rozwiązań przenoszących nas w sferę subtelnego luksusu i wysmakowanej sztuki. Każdy detal, jak lampy, lustra czy portale został starannie dobrany. A oryginalna grafika, która zawiśnie na ścianach, nienachalnie przeniesie mieszkańców w świat artystycznych doznań
powiedział: Dobromiła Kowalczyk, kierownik biura sprzedaży Spravii

Inwestycję Supernova wyróżniać będzie architektura budynków z nowoczesnym kształtem brył, zastosowanymi materiałami i rozwiązaniami. Dodatkowo bliskość plaży jest kolejnym atutem osiedla.

Budowa nadmorskiej nieruchomości już się rozpoczęła, a jej generalnym wykonawcą została firma FineTech Construction. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Fort Targowski.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.