Gdynia - herb

Gdynia

Współtworzyli
Grand Grand
83
Miniaturka Biurowiec Sportowa Centrum C

Biurowiec Sportowa Centrum C
Gdynia

Informacje

Otaczające ulice
Sportowa
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
biurowy
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2017 kwiecień
Zakończenie budowy
2018 maj
Inwestor/deweloper
Sportowa Centrum

Kontakty biznesowe

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Powierzchnia użytkowa
3522 m2
Kubatura
35549 m3
Miejsca parkingowe
130

Opis

Biurowiec Sportowa Centrum C to budowany, gdyński budynek, będzie stał wzdłuż ulicy Sportowej. Konstrukcja obiektu biurowego rozpoczęła się w kwietniu 2017, a zakończy się w maju 2018 roku. Użytkowa powierzchnia tego siedmiopiętrowego gmachu wyniesie prawie 4 tys. m2. Generalnym wykonawcą gmachu jest firma budowlana Allcon Budownictwo z Gdyni, a jego inwestorem jest spółka Sportowa Centrum. W odległości 30 metrów znajduje się Sportowa Centrum, 204 metrów dalej znajduje się Stadion rugby, a 248 metrów dalej znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa.

Ostatnio zmodyfikowano 2017-06-07 11:44:03

Wiadomości o Biurowiec Sportowa Centrum C

Powiązane firmy

Forum opinii Biurowiec Sportowa Centrum C


  • gdynianin
    Gość
    2017-05-02 17:15:20
    Marnie jeśli chodzi o powierzchnie. Po 10 latach Gdańsk tak bardzo odskoczył Gdyni w wielkości powierzchni biurowej, że dogonienie go wydaje się niemożliwe. Niestety to efekt polityki władz Gdyni, które nie pozwalają budować wysoko czy to biurowców czy budynków mieszkalnych. Argumentacja jaką się stosuje jest tak absurdalna, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać: zasłoni widok na wzgórza. W Gdańsku jakoś widoku nie zasłaniają tylko go jeszcze podkreślają.
    Efekt tego jest taki, że biznes zaczyna omijać Gdynię, a za kolejne 10 lat (kiedy prezydent Szczurek będzie już na emeryturze) zacznie się totalny upadek miasta - co już pomału następuje

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.