Zrealizowali Olivia Business Centre w Gdańsku, a teraz wchodzą w mieszkania

2022.05.05

Powołana została marka Olivia Home, która na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni realizowała będzie inwestycje mieszkaniowe w formule „pod klucz”. Premierowym projektem jest Platynowa Park.

W Gdańsku wybudowana zostanie pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Olivia Home. Platynowa Park będzie kameralnym zespołem dwóch czterokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 48 mieszkań wykończonych pod klucz.

Mieszkania w ramach inwestycji Platynowa Park wykończone będą w wysokim standardzie, zaprojektowanym przez studio projektowe Design Anatomy i dostępne w trzech różnych wariantach stylistycznych: skandynawskim (Scandi), japońskim (Japandi) i nowoczesnym (Modern). Inwestycja zaoferuje mieszkania dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanym metrażu z dużymi przeszkleniami. Każdy lokal mieszczący się na piętrze posiadał będzie balkon, a mieszkania parterowe - ogródki.

Miejsca parkingowe zlokalizowane będą w podziemnej hali garażowej wyposażonej w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie osiedla powstanie strefa relaksu wyposażona w altanę, łąkę kwietną, karmniki dla ptaków, ogrody deszczowe z roślinami hydrofitowymi, parkingi rowerowe, punkt serwisowania rowerów i hulajnóg oraz plac zabaw.

Przedsprzedaż mieszkań rozpocząć ma się jeszcze w tym miesiącu. Inwestycja Platynowa Park zostanie oddana do użytku w II kwartale 2023 roku. Za projektem architektonicznym inwestycji stoi biuro K&M Design,

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Darek
    Gość
    2022-05-16 09:41:36
    Jakoś nie jestem przekonany do deweloperów niewyspecjalizowanych w mieszkaniówce . Wszyscy w to idą, bo dobra kasa, a najem biur troszkę się zepsuł - a nie każdy ma doświadczenie i pierwsze osiedla na pewno będą nieudane. Zdecydowanie lepiej pójść w coś rodzaju Nowej Letnicy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.