W Gdańsku powstaje prywatny akademik typu Premium

2020.04.14

Szybciej niż zakładał harmonogram prowadzona jest budowa nowego gdańskiego akademika Student Depot, którego wykonawcą jest firma Mota-Engil Central Europe S.A.

Student Depot to znana sieć prywatnych akademików w Polsce, której obecnie baza wynosi ponad 2 000 łóżek, które do 2025 roku ma wzrosnąć do 6 500. Spółka jest własnością podmiotów powiązanych z Griffin Real Estate oraz Kajima Student Housing Limited

Nowy prywatny akademik Student Depot powstaje na działce u zbiegu ulic Kołobrzeska i Rzeczpospolitej na gdańskim Przymorzu. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się hipermarket i centrum handlowe.

W akademiku typu Premium studenci będą mieli do dyspozycji pokoje jednoosobowe typu studio o wysokim, nowoczesnym standardzie: w pełni umeblowane, z indywidualną łazienką i dużym aneksem kuchennym. Dodatkowo będzie można korzystać z przestrzeni co-livingowej czy siłowni.

Budowa inwestycji przebiega szybciej niż planowano. Położono już wszystkie instalacje i izolacje; wykańczana jest fasada. Student Depot w Gdańsku ma być gotowy we wrześniu 2020 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mota-Engil Central Europe S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Akademik Student Depot

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.