Rusza sprzedaż mieszkań w inwestycji Baltea Apartments

2020.02.20
Autor: Urbanity.pl

Ruszyła sprzedaż mieszkań w najnowszej gdańskiej inwestycji firmy Develia - Baltea Apartments. Wkrótce rozpoczęcie budowy.

Baltea Apartments będzie trzynastokondygnacyjny budynkiem wielorodzinnym, w którym znajdzie się 238 mieszkań o metrażach od 42 do 110 metrów kwadratowych. Inwestycja zaoferuje również przestrzeń handlowo-usługową na parterze.

W pierwszym kwartale br., rozpocznie się budowa nowej inwestycji firmy Develia, która zlokalizowana będzie na Przymorzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana i bliskim sąsiedztwie plaż Zatoki Gdańskiej. Przy ulicy Lecha Kaczyńskiego powstanie jedenastokondygnacyjny budynek z trzynastokondygnacyjną dominantą od strony parku. Dzięki dużym przeszkleniom i szklanym balkonom, większość mieszkań będzie wyróżniać się widokiem na park i morze.

Baltea Apartments to także dwupoziomowy podziemny parking samochodowy, pomieszczenia na rowery oraz naziemne miejsca postojowe.

Develia ruszyła właśnie ze sprzedażą mieszkań. Budowa rozpocznie się jeszcze w tym kwartale, a całość będzie gotowa w III kwartale 2022 roku. Projekt architektoniczny przygotowało Pomorskie Biuro Projektowe Gel.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.