Południowa część Gdańska z inwestycją dewelopera Develia


2022.06.23
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Ponad 100 mieszkań wybuduje Develia w ramach pierwszego etapu osiedla Południe Vita, zlokalizowanego w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe.

Ruszyła sprzedaż mieszkań nowej inwestycji ogólnopolskiego dewelopera Develia w południowej części Gdańska. Przy ulicy Kazimierza Wielkiego w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe powstanie osiedle Południe Vita, którego startuje właśnie pierwszy etap. Ceny zaczynają się już od 6999 zł za metr kwadratowy.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną trzypiętrowe budynki na 111 mieszkań o metrażach od 26 do 101 mkw. Każdy lokal posiadał będzie balkon, antresolę lub taras z ogródkiem. W budynkach znajdą się cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w hali garażowej, które uzupełnione zostaną o naziemne stanowiska parkingowe. Dostępne będą również stojaki na rowery oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla zaplanowano także ogrody deszczowe.

Budowa I etapu Południe Vita zakończy się w IV kwartale 2023 roku. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni K&L Smart Design.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.