PBG Erigo rozbudowuje osiedle Dolina Potęgowska

2012.05.28

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa II etapu osiedla Dolina Potęgowska w Gdańsku. W trzech kameralnych budynkach znajdzie się kolejnych 69 mieszkań z balkonami i przestronnymi tarasami.

W pierwszym etapie budowy powstały 72 mieszkania, z czego połowa już znalazła swoich właścicieli. W drugiej połowie br. inwestor, firma PBG Erigo, wprowadzi do sprzedaży kolejnych 69 mieszkań. A wszystko w ramach budowy II etapu tego osiedla.

- Kolejne etapy osiedla Dolina Potęgowska realizowane są sukcesywnie, tak aby klientom zainteresowanym tą lokalizacją, zapewnić komfort wyboru - mówi Magdalena Górzna-Jaromin z firmy PBG Erigo. - Po wprowadzeniu inwestycji do sprzedaży, będzie można wybierać spośród mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33 do 82 mkw. Co więcej, odpowiadając na potrzeby klientów, lokale na ostatniej kondygnacji będą wyposażone w dodatkową powierzchnie w postaci obszernych tarasów, z których będzie można podziwiać m.in. położone niżej Żuławy Wiślane - dodaje.

Projekt budynków stanowi kontynuację linii zabudowy I etapu osiedla. Czteropiętrowe budynki wyposażone zostaną w windy, podziemny garaż i komórki lokatorskie.

Źródło: Urbanity

Komentarze


 • Wanda
  Gość
  2012-06-05 10:12:37
  ,, będą wyposażone w dodatkową powierzchnie w postaci obszernych tarasów, z których będzie można podziwiać m.in. położone niżej Żuławy Wiślane"


  Chyba Wysypisko Śmieci, bo ok 3 km od budynków znajduje się Zakład Utylizacyjny

 • Asia
  Gość
  2013-05-11 18:30:04
  Super....... Ciesze się z tej inwestycji. Chciałabym juz zarezerwować tam mieszkanko dla siebie. Liczę na dobra ofertę cenowa!....
  Pozdrawiam

 • Alek
  Gość
  2013-07-05 13:56:08
  byliśmy na drzwiach otwartych, okolica nam sie spodobała, poza tym dobry dojazd do centrum

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.