Osiedle Moment w Gdańsku z nowymi mieszkaniami


2022.07.14
Autor: Iwona Maślak
Na gdańskim Ujeścisku firma Robyg buduje dwa nowe budynki wielorodzinne z mieszkaniami i lokalami usługowymi, które powstają w ramach osiedla Moment. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 9 900 zł mkw.

Osiedle Moment to kameralne osiedle budynków wielorodzinnych zlokalizowane przy ulicy Łódzkiej na gdańskim Ujeścisku. Inwestycja powstaje tylko 5 minut spacerem od punktu widokowego – Kozacza Góra. Obecnie w budowie znajdują się dwa kolejne budynki osiedla.

W nowym etapie inwestycji powstanie łącznie 110 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,80 do 83,24 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 9900 zł mkw. W parterach zaplanowano 6 lokali o charakterze handlowo-usługowym. Mieszkania wyposażone są w przeszklone oraz przestronne balkony, loggie oraz ogródki, a w częściach wspólnych budynków znajdą się energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED.

Osiedle Moment wyróżniają ciekawe architektonicznie mansardowe dachy. Na terenie inwestycji dostępna będzie biblioteka miejska, a pod budynkiem mieściła się będzie hala garażowa.

Miasto Gdańsk planuje budowę ulicy Nowej Świętokrzyskiej, która łączyć się będzie z Aleją Havla i Nową Bulońską.

Komentarze


  • mokoto
    Gość
    2022-07-15 09:59:29
    wygląda b. ciekawie, trochę inna bryła niż wszędzie; my szukamy teraz dla siebie czegoś w sensownej okolicy - to osiedle, to może być to ^^

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.