Miniaturka Odetta Park

Odetta Park
Gdańsk

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Łabędzia
Rodzaj struktury
Kompleks
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2018 maj
Zakończenie budowy
2019 marzec

Dane techniczne

Lokale mieszkalne
6

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Odetta Park został zbudowany w Gdańsku przy ulicy Łabędzia. Konstrukcja budynków mieszkalnych wystartowała w pierwszym półroczu 2018, a dobiegła końca w marcu 2019 roku. Autorami projektu architektonicznego są architekci z pracowni A-concept. W pobliżu stoją Osiedle nad Potokiem i Osiedle Gardenia V oraz powstaje Osiedle Olchowa.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja to kompleks trzech dwurodzinnych budynków z mieszkaniami o metrażach od 146 do 149 mkw
Ostatnio zmodyfikowano 2019-05-21 09:19:43

Powiązane firmy

Forum opinii Odetta Park


 • Z całego serca odradzamy
  Gość
  2020-07-22 00:22:35
  Odetta Park reklamowana jako „prestiżowa inwestycja na mapie Gdańska” miała być spełnieniem naszych marzeń o posiadaniu własnego domu. Niestety, jest „prestiżowa” tylko i wyłącznie z nazwy. W opóźnionej o prawie rok inwestycji usterka goni usterkę.
  Największą wadą okazał się przeciekający taras, notorycznie zalewający częściowo już wykończony dom. Ponadto, na owym tarasie, na wysokości twarzy wyprowadzony jest przewód spalinowy, co (w opinii kominiarskiej) powoduje, że przebywanie tam może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. Elewacja jest wykonana co najmniej niestarannie, powierzchnia o zmiennej fakturze i z licznymi zaciekami świadczy wyraźnie o jej jakości. W tej „prestiżowej inwestycji” niestety nie ma co liczyć na dobrą wolę dewelopera, próżno szukać możliwości merytorycznej dyskusji. Na jakiekolwiek uwagi czy nawet pytania deweloper oraz jego przedstawiciel od początku reagowali agresywnie.
  Można długo wymieniać usterki i wady jakie posiadają domy w tej inwestycji. Najgorszym okazuje się jednak, że deweloper bezkrytycznie wierzy w swoją nieomylność i gdy sprawy nie idą po jego myśli, a klienci nie są ulegli i nie dają „wciskać sobie kitu”, wysuwa niezasadne żądania dodatkowych opłat za nigdy nie zlecane, rzekome „prace dodatkowe”, odmawia podpisania aktu notarialnego i przetrzymuje dom (po opłaceniu 100% ceny!). Niestety ten fakt i całokształt „współpracy” z deweloperem zmusiły nas do założenia sprawy w Sądzie (o przekazanie w pełni opłaconego budynku) oraz powiadomienia organów ścigania.
  Reasumując, być może piękna okolica kusi ale szkoda nerwów i pieniędzy na tę inwestycję. Deweloper jawi się jako osoba nieposiadająca wystarczających kompetencji do realizacji budowy domów, zwłaszcza w standardzie deklarowanym jako „prestiżowy”. Dbałość o detale i zadowolenie klientów pozostaje tylko sloganem z broszury informacyjnej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.