Nowa prestiżowa inwestycja na trójmiejskim rynku z bezpośrednim widokiem na morze

2021.06.07

Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstają w ramach inwestycji Bulvar Apartments zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Przymorze, vis-à-vis parku im. Ronalda Reagana. Prace budowlane rozpoczęły się w maju br.

Przyszli mieszkańcy nowej inwestycji na trójmiejskim rynku mieszkaniowym będą mieli zaledwie kilka minut spacerem do morza. To co wyróżniać będzie projekt to apartamenty o podwyższonym standardzie z bezpośrednim widokiem na morze i Park im. Ronalda Reagana.

Do oferty wprowadzone zostały mieszkania z I etapu inwestycji Bulvar Apartments, który składał się będzie z trzech budynków. Łącznie w tej części gdańskiego kompleksu zaplanowano 205 lokali o łącznej powierzchni użytkowej PUM na poziomie ponad 13 000 mkw. W sprzedaży znajdują się apartamenty o zróżnicowanych metrażach i układach - od 2-pokojowych mieszkań o powierzchni 40 m² po przestronne, ponad 200-metrowe penthouse’y z prywatnym dostępem z windy.

Nowoczesny charakter inwestycji podkreślają liczne przeszklenia - portfenetrowe okna i szklane zabudowy balkonów oraz loggi. Bulvar Apartments oferuje tarasy, których powierzchnia sięga nawet 80 mkw. oraz dostępne wyłącznie dla przyszłych mieszkańców tarasy na dachu. Od strony południowej powstanie wewnętrzne patio ze spacerowymi alejkami, oraz strefą rekreacyjną pod pergolą.

W pierwszym budynku mieszkańcy penthouse’ów zlokalizowanych na ostatnim poziomie będą mieć do dyspozycji prywatny taras na dachu. Dodatkowo będzie można korzystać z sali klubowej ze stołem bilardowym, sali kinowej, siłowni oraz strefy spa z saunami. Cały teren będzie monitorowany oraz objęty całodobową ochroną.

I etap inwestycji Bulvar Apartments położonej w gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ulicy Czarny Dwór będzie gotowy w IV kwartale 2023 roku. Za realizację inwestycji Bulvar Apartments odpowiada spółka Sea Park, w skład której wchodzą znane podmioty z branży deweloperskiej - PB Górski, RWS Investment Group i INTUO.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • CC
  Gość
  2021-06-07 14:09:22
  To oferta dla warszawki?

 • Mmm
  Gość
  2021-06-08 15:04:35
  Morze? Nie morze, tylko zatoka.

 • kriss62lg
  Gość
  2021-06-09 10:10:02
  A zatoka to nie część morza?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.