Na Wyspie Spichrzów powstał ogromny hotel sieci Radisson

2019.10.21

We wrześniu br., nastąpiło otwarcie największego hotelu w Gdańsku, który jest częścią kompleksu Deo Plaza nad Motławą.

Po zakończeniu budowy drugiego etapu budowy kompleksu Deo Plaza, otwarto Radisson Hotel & Suites, Gdańsk, który jest największym tego typu obiektem w stolicy Pomorza. Pierwsza część obiektu otwarta została w marcu tego roku.

Radisson Hotel & Suites w Gdańsku oferuje 341 pokoi, w tym 37 suite, 8 junior suite, 3 apartamenty, włączając prezydencki. Obiekt dysponuje również największa hotelową przestrzenią konferencyjną w mieście - 9 sal o ruchomych ścianach oraz duże foyer, a to wszystko o łącznej powierzchni 1000 mkw. Całość uzupełnia przestrzeń restauracyjna. Bar i Lounge są w stanie pomieścić 70 osób, natomiast dwupoziomowa restauracja Deo została zaprojektowana tak, aby przyjąć nawet 300 gości.

Radisson Hotel & Suites, Gdańsk znajdujący się w kompleksie Deo Plaza, stanie się nie tylko największym hotelem biznesowym, ale przede wszystkim największym centrum pobytowym. Szeroki wybór ciekawych konceptów gastronomicznych spełni oczekiwania gości z całego świata. Strefa wellness hotelu w połączeniu z kliniką medycyny estetycznej czy usługami fryzjerskimi sprawią, ze goście Radisson Hotel & Suites poczują się zadbani pod każdym względem
powiedział: Zbigniew Nowak, Właściciel i Prezes DEO Hotel Sp. z o.o. Sp.k.

Radisson Hotel & Suites położony na gdańskiej Wyspie Spichrzów na Motławą idealnie wpisuje się w historyczną, zabytkową zabudowę tej części Gdańska.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Radisson Hotel & Suites

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.