Na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku gotowa jest inwestycja Baltic Line


2023.01.10
Autor: Bartosz Motorek
Oddane do użytku zostały dwa kameralne budynki wielorodzinne na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, zaledwie 170 m od nadwiślańskiej przystani jachtowej i 1,2 km od nadmorskiej plaży. Inwestycja firmy Dekpol Deweloper dostarczyła na trójmiejski rynek 40 mieszkań.

Gotowe są pierwsze dwa budynki kameralnego osiedla w Gdańsku pod nazwą Baltic Line. Dekpol Deweloper zakończył już wszystkie prace budowlane i dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie.

Baltic Line to kameralny kompleks, który docelowo składał się będzie z trzech budynków, oferujących łącznie 60 apartamentów, których metraże kształtują się od 26 do 38 mkw. Lokale o wysokim standardzie wykończenia posiadają balkon, loggię lub ogródek. Gotowe są dwa budynki inwestycji na 40 mieszkań, a w budowie pozostaje ostatni, którego realizacja zakończy się w pierwszym kwartale br.

Na terenie kompleksu powstały prywatne miejsca parkingowe. Przestrzenie wspólne zostały utrzymane w kontrastujących barwach czerni i bieli. Inwestycja zlokalizowana jest na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 170 m od nadwiślańskiej przystani jachtowej i 1,2 km od nadmorskiej plaży. W ofercie dostępnych jest jeszcze 13 lokali.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.