Morski Park Handlowy w Gdańsku z nową powierzchnią

2017.11.17

W październiku br., rozpoczęła się rozbudowa Morskiego Parku Handlowego w Gdańsku, który dzięki inwestycji zyska dodatkowe 16 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Oddanie do użytku nowej części galerii zaplanowano na IV kwartał 2018 roku.

Morski Park Handlowy w Gdańsku zlokalizowany jest przy ulicy Przywidzkiej i oferuje obecnie 24 500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Po rozbudowie obiekt zyska dodatkowe 16 500 mkw., co spowoduje powiększenie oferty parku do 41 00 mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka CFE Polska.

Rozbudowa polegała będzie na wybudowaniu zupełnie nowego budynku o nowoczesnej architekturze, który zostanie zintegrowany z pozostała częścią kompleksu. Prace budowlane rozpoczęły się w październiku br., a zakończą się w IV kwartale 2018 roku.

Gdański obiekt handlowy dysponuje również parkingiem samochodowym na 1 700 miejsc postojowych.

Wśród najemców Morskiego Parku Handlowego znajdują się m.in. market budowlany OBI, hipermarket spożywczy Carrefour, Media Expert, Jula oraz McDonald?s. W sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk z ofertą ponad 100 marek modowych oraz jedyny w Trójmieście salon meblowy Agata.

Agentem ds. wynajmu powierzchni oraz zarządcą parku jest firma Savills. Właścicielem obiektu jest firma GRP.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.