Invest Komfort z drugim etapem osiedla Botanica Jelitkowo


2019.08.07
Autor: Urbanity.pl
Deweloper Invest Komfort przygotowuje się do budowy i sprzedaży II etapu gdańskiej inwestycji Botanica Jelitkowo.

Invest Komfort to firma deweloperska znana z takich inwestycji jak Brabank Apartamenty czy Sea Towers. Teraz spółka przygotowuje się do rozpoczęcia budowy II etapu osiedla Botianica Jelitkowo. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

W kolejnym etapie gdańskiej inwestycji znajdzie się 75 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 42 do 121 metrów kwadratowych i układach od 2 do 5 pokoi. W sierpniu rozpocznie się sprzedaż lokali. Ceny mieszkań drugiego etapu uwzględniają miejsce postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze i zaczynają się od 800 000 zł brutto.

Wokół budynków zaplanowano zasadzenie bogatej roślinności, drzew, krzewów i traw. Zrezygnowano z monotonii płaskiego terenu na rzecz nasypów i zbiorników wodnych. Cała działka inwestycji została podzielona na „gniazda”, połączone ze sobą ścieżkami, przy których znajdą się m.in. pergole – zielone i kwiatowe tunele
powiedział: architekt Marek Łańcucki z pracowni Studio MAARTE

Botanica Jelitkowo to osiedle strzeżone, posiadające podziemny parking samochodowy. Invest Komfort zrealizował też strefę samochodową z warsztatem i pomieszczeniem do mycia aut. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać ze strefy fitness z salą klubową i saunami, zewnętrznej siłowni, kortu tenisowego oraz boiska wielofunkcyjnego.

Za projekt kreacji pomieszczeń części wspólnych osiedla odpowiadają architekci z trójmiejskiej pracowni „Loft” Magdaleny Adamus. II etap Botanica Jelitkowo zostanie oddany do użytku w III kwartale 2021 roku.

Komentarze


 • Zainteresowany
  Gość
  2019-08-09 13:46:38
  Byłem na dniach otwartych i prawdopodobnie zdecyduję się na zakup. Wrażenie jest ogromne. Nigdy wcześniej nie widziałem choć w połowie tak zielonego osiedla.

 • Marek
  Gość
  2019-11-30 23:51:38
  Bardzo elegancki, przemyślany i idealnie wpasowujący się w klimat dzielnicy projekt. Takiej architektury w Trójmieście potrzeba.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.