Gotowe pierwsze budynki osiedla Optima


2017.11.30
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się budowa trzech pierwszych budynków mieszkalnych osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu. Inwestycja należąca do firmy Inpro, otrzymała już pozwolenie na użytkowanie.

Zakończyła się budowa trzech pierwszych budynków osiedla Optima w Gdańsku, którego realizacja rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku. Klienci mogą odbierać klucze do 100 ukończonych mieszkań.

Osiedle, które w całości jest monitorowane i częściowo ogrodzone, powstaje na działce przy ulicy Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu. W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć budynków z miejscami parkingowymi w podziemnej hali garażowej oraz na stanowiskach naziemnych.

Na terenie osiedla Optima powstało także oczko wodne, duży plac zabaw, tereny zielone z małą architekturą i stojaki rowerowe. W dalszych planach dewelopera jest również budowa boiska wielofunkcyjnego, siłowni zewnętrznej oraz części usługowej.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie w sumie 212 komfortowych mieszkań, w tym 100 mieszkań w ramach trzech pierwszych, ukończonych już budynków. W aktualnej ofercie pozostało 26 lokali, o powierzchni od 41 mkw. do 66 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.428 zł brutto za mkw.

Komentarze


  • Kolczak
    Użytkownik
    2019-03-11 19:46:52
    A'la Warszawskie peryferia. Straszne. Może jeszcze na kredyt we franku?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.