Gdańsk kolejnym polskim miastem z Max Premium Burgers

2017.10.09

W Gdańsku powstanie druga po Wrocławiu restauracja szwedzkiej sieci Max Premium Burgers. Firma posiada już pozwolenie na budowę, a inauguracja nowego lokalu nastąpi jeszcze przed przyszłym sezonem letnim.

Restauracja Max Premium Burgers w Gdańsku powstanie na skrzyżowaniu ulic Przywidzkiej i Władysława Czermińskiego, w handlowym sercu dzielnic Szadółki i Kowale.

Lokal posiadał będzie linię drive-thru oraz 35 miejsc parkingowych do dyspozycji klientów. Inwestor posiada już pozwolenie na budowę obiektu. Inwestycja ma być gotowa jeszcze przed sezonem wakacyjnym.

Max Premium Burgers już planuje kolejne realizację w Polsce. Firma planuje otworzyć tego typu lokalu również w Warszawie, gdzie oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę.

Szwedzka sieć będzie rozwijać swoje restauracje głównie w formule wolnostojących budynków z możliwością obsługi gości zmotoryzowanych, ale rozważa również lokalizacje typu high-street.

Interesują nas przede wszystkim tereny pod wolnostojące budynki typu drive-thru, usytuowane przy głównych skrzyżowaniach komunikujących drogi publiczne z centrami handlowymi. Rozważamy również lokalizacje typu hight-street, ale będą to musiały być spektakularne miejsca, których widoczność, centralne położenie i natężenie ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie zagwarantuje nam odpowiednią ekspozycję i widoczność


- mówi Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers

Zgodnie z obraną strategią, w ciągu najbliższych 5-7 lat rozwój sieci restauracji Max Premium Burgers będzie skoncentrowany w największych aglomeracjach miejskich. Tylko w 2018 r., firma planuje otworzyć w Polsce od 3 do 6 placówek.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • ohyda dla otyłych
  Gość
  2017-10-12 02:07:59
  to nie jest restauracja tylko trucie ludzi jak McDonald i inne bary z syfiastym pseudo jedzeniem udające restauracje

 • Ryszard
  Gość
  2017-11-26 19:20:15
  Ładny projekt

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.