Dwie nowe gdańskie inwestycje mieszkaniowe Dekpolu

2020.07.27

W ofercie firmy deweloperskiej Dekpol pojawiły się dwie nowe inwestycje mieszkaniowe - Lazur Park i Villa Neptun.

Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży w Gdańsku łącznie 76 mieszkań. Obie inwestycje - Lazur Park i Villa Neptun - powstaną na Wyspie Sobieszewskiej i oba charakteryzuje, niska i kameralna zabudowa.

Lazur Park to inwestycja przeznaczona na cele mieszkaniowe, a Villa Neptun oferuje lokale pod wynajem, ale można je również zakupić na własny użytek.

Villa Neptun powstanie na działce przy ulicy Nadwiślańskiej, w pobliżu Przystani Tramwaju Wodnego. W 3-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 40 apartamentów pod wynajem o metrażach od 28 do 58 mkw. Villa Neptun oferuje tarasy o powierzchni blisko 100 mkw. należące do apartamentów z antresolą położonych na ostatnich kondygnacjach budynków.

Z kolei przy ulicy Kwiatowej wybudowany zostanie kameralny budynek Lazur Park, w którym mieściło się będzie 36 mieszkań o metrażach od 27 do 58 mkw. W budynku zaplanowano również strefę rekreacyjną obejmującą salę bilardowo-kinową do dyspozycji mieszkańców i ich gości.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • jaworski
    Gość
    2020-08-27 15:39:40
    w sumie fajna lokalizacja, blisko morza ale ceny tu jednak są dość wysokie dlatego zdecydowałem się na osiedle gdańskie tarasy na jasieniu, tez mam niedaleko całkiem ładne tereny rekreacyjne

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.