City Park w Gdańsku powraca. Powstaną budynki wyższe niż w I etapie


2022.06.14
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Po 7 latach przerwy firma Inpro wprowadziła do sprzedaży mieszkania i lokale usługowe z II etapu osiedla City Park w Gdańsku. Inwestycja powstaje w dzielnicy Zaspa.

Wprowadzony do sprzedaży II etap inwestycji stanowi kontynuację prowadzonego w latach 2011-2015 projektu City Park w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Osiedle tworzy sześć 11-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 516 mieszkań wraz z częścią handlowo-usługową w parterze.

Inpro wprowadziło właśnie do sprzedaży II etap inwestycji. W tej części osiedla powstaną dwa budynki - dwunasto- i czternastokondygnacyjne, w których zaplanowano łącznie 189 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 34,26 do 61,79 mkw. Lokale na parterze posiadały będą ogródki, a mieszkania powyżej - balkony i tarasy. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji boksy do przechowywania, rowerownie, wózkarnie, a także 125 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 4 miejsca postojowe naziemne.

Wśród udogodnień znajduje się m.in. zewnętrzna siłownia, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw oraz strefy wypoczynkowe obejmujące plac z fontannami. W ramach II etapu osiedla City Park powstanie również pasaż handlowy z 20 lokalami handlowo-usługowymi.

Obecnie w ofercie znajduje się 27 mieszkań w cenach od 17 280 zł/mkw brutto. Inwestycja ma być gotowa do końca października 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.