Brzeźno z gotowymi mieszkaniami w ramach inwestycji Marinus. W ofercie ostatnie lokale


2023.03.28
Autor: Monika Kiereś
W niedalekiej odległości od bałtyckiej plaży powstało kameralne osiedle Marinus. W gdańskiej dzielnicy Brzeźno oddanych zostało do użytku 81 mieszkań, które właśnie deweloper przekazuje ich nowym właścicielom.

Firma deweloperska Develia zakończyła przed terminem budowę osiedla Marinus w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Inwestycja dostarczyła na trójmiejski rynek 81 mieszkań w czterech budynkach wielorodzinnych. W części parterowej powstały dodatkowo 2 lokale o charakterze handlowo-usługowym. Przekazywanie mieszkań nabywcom już się rozpoczęło.

Osiedle Marinus wybudowane zostało na działce u zbiegu ulic Gdańskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża, w niedalekiej odległości od bałtyckiej plaży czy Parku im. Ronalda Reagana. Do użytku oddano cztery 3- i 4-piętrowe budynki wielorodzinne, które połączone zostały podziemną halą garażową. Na poziomie -1 mieszczą się ponadto komórki lokatorskie. Łącznie inwestycja oferowała 81 mieszkań o metrażach od 28 do 116 metrów kwadratowych w rozkładach od kawalerek po lokale 4-pokojowe z balkonami lub dużymi tarasami. W ofercie sprzedaży Develia posiada jeszcze tylko trzy wolne mieszkania.

W trakcie budowy użyto wysokiej klasy, niskoemisyjnych materiałów, które zmniejszą zużycie energii i ograniczą wpływ osiedla na środowisko naturalne. Oprócz podziemnych i naziemnych miejsc parkingowych mieszkańcy do swojej dyspozycji mają również specjalne pomieszczenia na jednoślady. W parterowych kondygnacjach budynków znalazły się sklepy i punkty usługowe.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada Studio projektowe s.c. Sieniawski & Sieniawski.

Deweloper posiada w aktualnej trójmiejskiej ofercie lokale w takich projektach jak Osiedle Latarników na Letnicy, Via Flora na Chełmie, Szmaragdowy Park na Łostowicach, Ujeścisko Vita i Przemyska Vita na Ujeścisku oraz Południe Vita na Oruni Górnej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.