Biurowiec Olivia Osiem
Gdańsk

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Inne nazwy
Olivia Eight
Wchodzi w skład
Dzielnica
Oliwa
Otaczające ulice
Grunwaldzka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
biurowy
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2018
Zakończenie budowy
2019 grudzień
Inwestor/deweloper
Olivia Business Centre

Dane techniczne

Wysokość strukturalna
55 m
Wysokość do dachu
55 m
Wysokość architektoniczna
55 m
Kondygnacje nadziemne
15
Kondygnacje podziemne
3
Powierzchnia biurowa
25000 m2
Wynajem biur
22 299 77 98

Opis

Biurowiec Olivia Osiem został zbudowany w mieście Gdańsk w obszarze dzielnicy Oliwa, zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej. Inną jego nazwą jest Olivia Eight. Konstrukcja budynku biurowego wystartowała w 2018, a zakończyła się w czwartym kwartale 2019 roku. Powierzchnia biurowa tego piętnastokondygnacyjnego gmachu wynosi 25 tys. m2. Inwestycja ta jest projektem firmy Olivia Business Centre. W sąsiedztwie stoją budynek Olivia Six, Biurowiec Olivia Star i budynek biurowy Olivia Four.

Informacje dodatkowe

 • budynek biurowy w standardzie technicznym klasy A
 • biurowiec połączony z budynkiem Olivia Seven
Ostatnio zmodyfikowano 2019-12-17 11:06:37

Wiadomości o Biurowiec Olivia Osiem

Powiązane firmy

Forum opinii Biurowiec Olivia Osiem


 • Nadzieja Olender
  Gość
  2018-02-04 08:22:26
  Po kolejnej nieprzespanej nocy- Dość hałasu w nocy!! Słychać na Kręckiego!! Okoliczni mieszkańcy się nie liczą? To buczenie 24 godziny na dobę nie daje normalnie żyć!!! Co to- agregaty prądotwórcze? Dla czego non stop? Przyjcie do mnie i spedcie noc w moim domu- to zobaczycie. NIE IDZIE SPAĆ. Żeby wypadek na budowie jakiś się zdazył wiekszy! Dzwig jakiś runąl. Życzę wam tego!

 • Adam
  Gość
  2018-06-13 11:12:25
  "Po kolejnej nieprzespanej nocy- Dość hałasu w nocy!! Słychać na Kręckiego!! Okoliczni mieszkańcy się nie liczą? To buczenie 24 godziny na dobę nie daje normalnie żyć!!! Co to- agregaty prądotwórcze? Dla czego non stop? Przyjcie do mnie i spedcie noc w moim domu- to zobaczycie. NIE IDZIE SPAĆ. Żeby wypadek na budowie jakiś się zdazył wiekszy! Dzwig jakiś runąl. Życzę wam tego! "

  Ty gnoju co ty sobie wyobrażasz, liczy się dla ciebie tylko czubek własnego nosa a nie rozwój Gdańska! A tak niby narzekamy na biedę, a jak miasto ma się niby rozwijać jak nic nie budują? Jak możesz życzyć zawalenia dźwigu, to może komuś śmierci życzysz? Co? Masz gdzieś rozwój miasta, ważne jest tylko żeby się dobrze spało. Większe niż ty mają ludzie problemy! Poza tym ci, którzy są zatrudnieni na budowie, mają rodziny, dzieci do wykarmienia. Pracują dla dobra ogółu społeczeństwa głópi egoisto.

 • xD
  Gość
  2019-07-11 23:44:50
  Dwa komentarze i dwóch debili.

 • Anonimowy do Adam
  Gość
  2020-05-18 12:48:14
  Ogarnij sie chłopie, sam byś wrzeszczał, jakby ci ktoś nie dawał spać, a nie wyzywasz jeszcze gościa od gnojów i egoistów

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.