Miniaturka Astra Park

Astra Park
Gdańsk

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Turzycowa
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016
Zakończenie budowy
2020 październik
Inwestor/deweloper
Activa Deweloper

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
120

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Astra Park został wybudowany w mieście Gdańsk przy ulicy Turzycowej. Budowa osiedla rozpoczęła się w 2016 i trwała 4 lata. Gmach został zbudowany przez Bauhausm, biuro Projekt GLD Architekci z Gdańska odpowiada za jego projekt architektoniczny, a w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Activa Deweloper z siedzibą w Pruszczu Gdańskim. Niedaleko znajdują się Osiedle Jabłoniowa i Budynek usługowo-biurowy Jabłoniowa oraz budowany jest zespół mieszkalny Zielony Widok.

Informacje dodatkowe

 • osiedle składa się z ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • powierzchnia mieszkań została rozplanowana od 31 do 71 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2020-10-07 12:47:33

Powiązane firmy

Forum opinii Astra Park


 • AstraBoy
  Gość
  2017-04-25 10:08:09
  Czy orientujecie się czy pobliska szkoła tańca jest mocno utrudniająca wieczorny wypoczynek. Wiem że powstała nielegalnie gdyż zgodnie z miejscowym planem nie może być tam usług ale żyjemy w takich czasach że urzednicy nic sobie z tego nie robią. Jestem mocno zainteresowany kupnem tam mieszaknia jednak nie chciałbym co wieczór po pracy słuchać głośnej muzyki. Wie ktoś może coś o tym?

 • ks
  Gość
  2017-07-24 15:13:35
  Czy ktos kupił może mieszkanie na tym osiedlu od tego dewelopera? Zastanawiam sie nad kupnem i jestem ciekawa opinii osob ktore juz moze kupily mieszkanie w pierwsz budunku,ktory niedlugo bedzie oddawany albo kupowal.od tego dewelopera w pruszczu? To wiarygodna firma? Jak wspolpraca? Itp. Wszelkie informacje mile widziane

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.