Miniaturka Astra Park

Astra Park
Gdańsk

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Turzycowa
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2016
Zakończenie budowy
2020 wrzesień
Inwestor/deweloper
Activa Deweloper

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
120

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Astra Park jest budowany w mieście Gdańsk przy ulicy Turzycowej. Budowa osiedla rozpoczęła się w 2016 i potrwa 4 lata. Gmach jest budowany przez Bauhausm, biuro Projekt GLD Architekci z Gdańska odpowiada za jego projekt architektoniczny, a w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Activa Deweloper z siedzibą w Pruszczu Gdańskim. Niedaleko znajdują się Osiedle Jabłoniowa i Budynek usługowo-biurowy Jabłoniowa oraz budowany jest zespół mieszkalny Zielony Widok.

Informacje dodatkowe

 • osiedle składa się z pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • powierzchnia mieszkań została rozplanowana od 31 do 71 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2020-03-19 10:01:57

Powiązane firmy

Forum opinii Astra Park


 • AstraBoy
  Gość
  2017-04-25 10:08:09
  Czy orientujecie się czy pobliska szkoła tańca jest mocno utrudniająca wieczorny wypoczynek. Wiem że powstała nielegalnie gdyż zgodnie z miejscowym planem nie może być tam usług ale żyjemy w takich czasach że urzednicy nic sobie z tego nie robią. Jestem mocno zainteresowany kupnem tam mieszaknia jednak nie chciałbym co wieczór po pracy słuchać głośnej muzyki. Wie ktoś może coś o tym?

 • ks
  Gość
  2017-07-24 15:13:35
  Czy ktos kupił może mieszkanie na tym osiedlu od tego dewelopera? Zastanawiam sie nad kupnem i jestem ciekawa opinii osob ktore juz moze kupily mieszkanie w pierwsz budunku,ktory niedlugo bedzie oddawany albo kupowal.od tego dewelopera w pruszczu? To wiarygodna firma? Jak wspolpraca? Itp. Wszelkie informacje mile widziane

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.