Nowy market w Chojnicach - wielkie otwarcie OBI

2013.10.01

W piątek 4 października br. zostanie otwarty market budowlany OBI. Otrzymano już pozwolenie na użytkowanie budynku, którego inwestorem jest Rank Progress SA. Spółka realizuje właśnie projekt Brama Pomorza, regionalne centrum handlowe w Pawłówku k.Chojnic. Market budowlany OBI ma być pierwszą częścią tej inwestycji.

Na terenie obiektu OBI prace wykończeniowe dobiegły już końca, a Rank Progress dostało już decyzję o pozwolenie na użytkowanie całego obiektu handlowego stąd przygotowania pracowników marketu do uroczystego otwarcia, które odbędzie się już 4 października.

Nowo powstały obiekt o łącznej powierzchni około 9 700 mkw to już 44 sklep sieci OBI w Polsce. Należy on tym samym do większej inwestycji spółki w Pawłówku, ponieważ na działce o powierzchni czternastu hektarów powstanie centrum handlowe wraz z parkingiem na 1300 miejsc postojowych. Całość ma mieścić się na powierzchni około 40 tys. mkw. Jesienią 2013 roku ma nastąpić otwarcie galerii handlowej.

Market w Pawłówku ma być jednym z nowocześniejszych obiektów, które należą do sieci Rank Progress głównie ze względu na energooszczędne oświetlenie w technologii LED parkingów oraz elewacji czy też ekologicznych rozwiązań dbających o ochronę środowiska w zakresie technologii i urządzeń używanych na terenie obiektu.

Market OBI zapewni pracę prawie stu osobom.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.