W Zambrowie otwarto drugi Vendo Park na Podlasiu - 12 sklepów i wiele nowych ofert handlowych


2023.03.09
Autor: Bartosz Motorek
W Zambrowie, niewielkie miasteczko w województwie podlaskim, właśnie został otwarty drugi Vendo Park na Podlasiu. Lista najemców nowego parku składa się m.in. z popularnych sklepów takich jak Biedronka, Rossmann, Euro RTV AGD, Media Expert, Smyk i Sinsay.

Vendo Park w Zambrowie to park handlowy zlokalizowany przy ulicy Białostockiej, który oferuje 12 sklepów, w tym Biedronkę oraz 260 miejsc parkingowych. To drugi Vendo Park na Podlasiu i 33 inwestycja dewelopera Trei Real Estate w Polsce. Obiekt powstał we współpracy z Patron Capital, i ma na celu poszerzenie oferty handlowej i usługowej w Zambrowie, 22-tysięcznym mieście położonym w województwie podlaskim na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych.

Dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland, Jacek Wesołowski, podkreśla, że ich Vendo Parki cieszą się dużą popularnością i sympatią klientów, zarówno mieszkańców małych, jak i dużych miast. Ich strategia polega na wyborze znakomitych lokalizacji i proponowaniu ogólnodostępnej i urozmaiconej oferty.

W ofercie handlowej obiektu w Zambrowie znajdują się m.in. drogeria Rossmann, sklepy Euro RTV i AGD oraz Media Expert, marki modowe takie jak Smyk czy Sinsay oraz sklepy z asortymentem fashion, dekoracjami wnętrz i produktami gospodarstwa domowego jak KiK i Pepco. Dealz oferuje zarówno artykuły spożywcze, jak i dekoracyjne. HIPPER.pl, który zostanie otwarty 6 kwietnia, uzupełni ofertę Vendo Parku o produkty DIY, czyli asortyment remontowo-budowlany, a od 28 marca będzie funkcjonować także salon inmedio, który zapewni m.in. szeroki wybór prasy krajowej i zagranicznej.

Według dyrektora Wesołowskiego, tendencja do ograniczania tzw. zakupów uznaniowych i koncentrowania oszczędności wokół towarów pierwszej potrzeby będzie się utrzymywać, co sprawia, że parki handlowe uznawane są za jedne z najlepszych inwestycji w najbliższym czasie. Dlatego w tym roku planowane jest otwarcie co najmniej siedmiu nowych Vendo Parków, zarówno w mniejszych, jak i większych miastach.

W województwie podlaskim w budowie jest również park handlowy w Łapach, który będzie uruchomiony w trzecim kwartale 2023 i już jest w pełni skomercjalizowany. Obecnie sieć parków handlowych Trei Real Estate pod marką Vendo Park liczy łącznie 43 obiekty zlokalizowane na terenie Polski, Czech i Słowacji, z czego 33 znajdują się w Polsce.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.