Nowe wnętrza centrum handlowego Auchan Produkcyjna


2018.07.31
Autor: Urbanity.pl
Funkcjonujące od osiemnastu lat w Białymstoku centrum handlowe Auchan Produkcyjna przejdzie generalną przebudowę. Właśnie rozpoczął się remont obiektu, który potrwa do końca września br.

Ceetrus Polska rozpoczął remont Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna. Obecnie obiekt oferuje ponad 50 sklepów wraz z licznymi punktami usługowymi i strefą restauracyjną.

W połowie lipca rozpoczęły się prace remontowe, które obejmują pasaże, strefę restauracyjną, toalety i inne ogólnodostępne przestrzenie. Inwestycja sprawi, że wnętrze galerii stanie się bardziej komfortowe i nowoczesne. Powstaną również nowe strefy relaksu oraz strefa do pracy. Pasaże zyskają nowe oświetlenie, kolory i elementy małej architektury. W trakcie zakupów klienci będą mogli odpocząć w strefach z kanapami.

Największe zmiany czekają strefę restauracyjną, która zyska nowoczesny i świeży wystrój, a dodatkowo zostanie oddzielona od ogólnodostępnej przestrzeni niskimi ściankami i drewnianą konstrukcją. Z kolei z myślą o najmłodszych gościach zostanie zmieniona aranżacja placu zabaw.

Za projekt nowej aranżacji wnętrz odpowiada pracownia architektoniczna Design+, a generalnym wykonawcą prac budowlanych jest firma Takana. Nowe centrum handlowe Auchan Produkcyjna będzie gotowe pod koniec września.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.