Jest zgoda na budowę nowoczesnych biurowców w Białymstoku


2021.04.20
Autor: Urbanity.pl
Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowoczesnego kompleksów budynków biurowych przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Białymstoku. Inwestorem jest firma Warimpex.

Na działce niedaleko zbiegu ulic Bohaterów Monte Cassino i Wyszyńskiego w Białymstoku wybudowany zostanie kompleks biurowców klasy A, które dostarczą na rynek 36 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Warimpex otrzymał właśnie pozwolenie na budowę.

Pod koniec bieżącego roku rozpocznie się budowa pierwszego etapu nowej inwestycji firmy Warimpex w Białymstoku. W bezpośredniej bliskości dworca kolejowego i autobusowego powstanie 5-piętrowy biurowiec z przestrzenią na parterze pod sklepy, lokale gastronomiczne i punkty usługowe o łącznej powierzchni około 5 000 mkw. Pod budynkiem znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa na 391 stanowisk. Powierzchnia typowej kondygnacji biurowej w pierwszym etapie wyniesie około 2600 m kw.

Biurowiec będzie ubiegał się o certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good. Przyszli najemcy będą mogli korzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych, rowerowni oraz szatni z prysznicami.

Docelowo inwestycja przy ulicy Bohaterów Monte Cassino zaoferuje 36 000 mkw. powierzchni najmu realizowanej w kilku etapach.

Komentarze


 • champ
  Gość
  2021-04-26 18:06:37
  We're waiting for this investement!

 • K.R.A
  Gość
  2021-07-12 12:11:40
  czekamy z niecierpliwością

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.