Rzeszów - herb

Rzeszów

Współtworzyli
Grand Grand
68
Stefan.Żeromski
12
Miniaturka Słoneczne Tarasy

Słoneczne Tarasy
Rzeszów

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Strzelnicza, Jana Wywrockiego
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2017 wrzesień
Zakończenie budowy
2019 grudzień
Inwestor/deweloper
HEGRA Deweloper

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
76

Opis

Budowany, rzeszowski obiekt mieszkalny, zlokalizowany przy Strzelniczej, Jana Wywrockiego. Budowa gmachu Słoneczne Tarasy rozpoczęła się w trzecim kwartale 2017, a zakończy się w czwartym kwartale 2019 roku. Gmach zaprojektowany został przez architektów z pracowni Pracowni Projektowa OKTOGON, a jest on projektem deweloperskim spółki HEGRA Deweloper. W sąsiedztwie stoją Osiedle Słoneczna Reduta i Zespół mieszkaniowy Strzelnicza oraz powstają Apartamenty Plenerowa.

Informacje dodatkowe

 • osiedle składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z mieszkaniami o metrażach od 35 do 102 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2018-02-19 14:57:20

Powiązane firmy

Forum opinii Słoneczne Tarasy


 • Xx
  Gość
  2018-04-10 12:14:57
  Jako mieszkaniec osiedla przy ulicy Balistycznej pragnę poinformować wszystkich iż Hegra Developer po przeszło 2 latach w dalszym ciągu nie ukończył zagospodarowania terenow zielonych przy blokach 12 i 12a. Pomimo ciągłych zapewnień i nic nie wartych obietnic rychłego ukończenia inwestycji wciąż podwórko dookoła bloków przypomina plac budowy. Ostrzegam przyszłych klientów aby zwrócili uwagę na wyżej opisany przykład niekompetencji i arogancji developera.

 • pawelllo
  Użytkownik
  2019-05-05 21:23:50
  Sytuacja wygląda podobnie w Apartamentach Makuszyńskiego, mam tam kupione mieszkanie, wybudowane najtańszym kosztem, niedbale z wieloma usterkami. Sąsiedzi z Szeregówek Makuszyńskiego (też Hegra) potwierdzają niesolidność dewelopera. Bardzo żałujemy że wybraliśmy mieszkanie od nich. Jest wiele lepszych i solidnych deweloperów w Rzeszowie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.