Rzeszów z kolejną galerią handlową. Oprócz sklepów, także myjnia samochodowa i restauracja z tarasem na dachu


2022.07.27
Autor: Bartosz Motorek
Przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa Karolina Park. Inwestycja oferuje kilkadziesiąt sklepów, punktów usługowych, siłownię, lokale gastronomiczne, a także salę zabaw dla dzieci i restaurację z tarasem na dachu. Prace budowlane potrwają do I kwartału 2023 roku.

Karolina Park - pod taką nazwą funkcjonowała będzie nowa galeria handlowa w Rzeszowie. Inwestycja spółki Capital Towers Group zlokalizowana jest na działce przy ulicy Błogosławionej Karoliny w zachodniej części miasta.

Nowa rzeszowska galeria to 4-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 5 300 metrów kwadratowych, na której otwarte zostaną 44 lokale usługowe i sklepy. Parter galerii zostanie zagospodarowany pod sklep spożywczy i drogerię, z kolei pierwsze piętro pod lokale handlowe, butiki, kawiarnię i cukiernię. Drugie piętro Karolina Park zajmą lokale usługowe, sala zabaw dla dzieci, siłownia, a także restauracja z tarasem na dachu. Ostatnie piętro galerii oferuje przestrzeń biurową.

Galeria Karolina Park zapewni ponadto 76 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej, a także dwustanowiskową myjnię samochodową.

Inwestor nie przedstawił jeszcze listy najemców nowej galerii w Rzeszowie. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej zabudowy wielorodzinnej i oferuje lokale o metrażach od 35 do 955 mkw. z możliwością indywidualnego podziału.

Prace budowlane potrwają do lutego 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.