Wczoraj o najwyższym budynku całej Polski południowo-wschodniej pisały Nowiny!
tomi
Gość
2020-08-30 16:46:18
Wyszli z ziemi i prace wyraźnie przyspieszyły. Do sylwka będzie 1/3 wysokości jak taka pogoda jak ostatnio się utrzyma.
YES YES YES
Gość
2020-09-02 16:01:26
Stawiają 2 żurawia!
Jaskobrot
Gość
2020-09-07 11:02:14
już 3 pietro na wiezy mniejszewj i 2 na wyzszej
Analiza rynku mieszkaniowego
Gość
2020-09-11 08:09:30
W małym Rzeszowie stawiają kloca, tymczasem w związku z pandemią klienci szukają dziś przede wszystkim mieszkań z ogródkiem, albo przestronnym tarasem, najlepiej nie na dużym osiedlu, tylko w kameralnej zabudowie, gwarantującej bezpieczeństwo i intymność. Ciekawe co na to inwestor i jego plany względem wielkości budowanego betonowego mrowiska.
Kato
Gość
2020-09-11 08:54:19
ciekawe kiedy inwestor ogłosi że jednak budują dwa kloce po 55m wysokości każdy :D
Szklane domy
Gość
2020-09-11 10:33:31
Ciekawe kiedy twoja stara ogłosi że ma menopauze.
Grzegorz
Gość
2020-09-11 20:38:58
To tylko u nas w Lublinie blokują. Miały być dwie wieże po 100m, a wyszły kloce po 55m, bo Żuk zablokował.
PISul VIP
Gość
2020-09-12 11:22:58
Kto wam blokuje, bez ściemy. Po prostu w Lublinie nikt nie chce zainwestować w wiezowiec bo to miasto klasy nawet nie B tylko C
Gość
Gość
2020-09-12 15:08:18
Lublin jest prawie dwa razy większy od Rzeszowa i ma najwięcej powierzchni biurowej klasy A po tej stronie Wisły, wyprzedza nawet Szczecin.
PISul VIP
Gość
2020-09-13 08:11:33
Rzeszów ma dwa razy więcej powierzchni biurowej niz Lublin i Białystok razem wzięty. Dodatkowo mamy w budowie kilka ponad stu metrowych maleństw
user1KG
Użytkownik
2020-09-13 09:04:21
Co to za bzdura Rzeszów ma 2x mniej powierzchni biurowej niż Lublin. Dodatkowo nie buduje się tam praktycznie żadnych nowych biur.
filipek
Gość
2020-09-16 08:33:13
Nic nie mam przeciwko wieżowcom, uważam, że miasta powinny piąć się w górę. Pytanie tylko czy ktoś nad tym panuje. To co zrobiono w Rzeszowie to nieodwracalna zbrodnia na mieście. I nie mówię tu o podnoszonych przez niektórych zarzutach niszczenia panoramy. Rzeszów nigdy nie miał i nie będzie miał spektakularnej panoramy starej części miasta więc tu straty są ale jakby mniejsze. Rzecz w tym, że zamknięto wieżowcami główny a wręcz jedyny korytarz powietrzny wzdłuż rzeki Wisłok. Już wcześniej, zwłaszcza zimą miasto dusiło się od smogu. Po wybudowaniu wieżowców w tych lokalizacja będzie tylko gorzej. I tego nie da się odwrócić. Nie ma ważniejszej rzeczy dla ludzkiego zdrowia jak czysta woda i czyste powietrze. Tego drugiego Rzeszów został trwale pozbawiony. A na wieżowce miejsca jest pod dostatkiem i to w samym centrum. Od kilku lat stoi pusty teren po fabryce Zelmer, która przeniosła sie pod miasto. Wystarczyło tylko żeby miasto w odpowiednim momencie włączyło sie do sprawy np odpowiednimi zapisami w planie zagospodarowania czy też np kupując ten teren a następnie sprzedając działki z odpowiednimi zastrzeżeniami. A tak teren został kupiony spekulacyjnie, obecnie, po kłopotach finansowych i prawnych nabywcy nie za bardzo nawet wiadomo jaki jest stan prawny tych terenów. I mamy zaczopowany korytarz powietrzny i rudery fabryczne na hektarach w centrum miasta.
Kwestor
Gość
2020-09-18 17:21:28
Czyli mówisz, że dwa bloki blokują niejaki korytarz powietrzny i się podusimy? Ciekawe, ciekawe...że też na Manhattanie w NY jeszcze populacja nie wymarła.
Chyba korytarze myślowe ci zablokowało...
filipek
Gość
2020-09-18 20:45:59
Rzeka Hudson jest ok 30 razy szersza od Wisłoka a cały Nowy Jork leży nad morzem więc przewietrzenie jest adekwatne czego nie mozna powiedzieć o twojej czuprynie. Niech zgadnę - wytwór edukacji z dominacją religii nad naukami ścisłymi???
Kwestor
Gość
2020-09-19 14:42:30
Hmm, no to budynki blokują czy nie? Bo rozumiem że na Manhattanie nie blokują bo są nad morzem, tak? Chociaż tam wieżowce jak olszynki idą w setki, a w Rzeszowie są 2 i blokują?
filipek
Gość
2020-09-19 18:28:47
Nie tam korytarz powietrzny jest 30 razy szerszy a morskie bryzy przewietrzają całe miasto. Jeszcze jaśniej wytłumaczyć czy szanowny ćwiercinteligent pojął?
obiektywny
Gość
2020-09-19 18:42:49
nie ma o co sie klocic, ten budynek w czasie kryzysu nie ma sensu bytu, nie sadze ze powstanie, i deweloper juz to wie, stad ta paniczna kampania w mediach, a na budowie slamazarne tempo
bulba
Gość
2020-09-20 06:25:33
Raczej powstanie i, co dziwniejsze, szybko się sprzeda. Taki paradoks. To jest lokalizacja nad rzeka w samym centrum i w najwyższym budynku w tej części Polski. Wielu zamożnych ludzi ucieka w tych czasach z nisko oprocentowanych lokat i lokuje w nieruchomości a te mieszkania, mimo że dość drogie na starcie nie powinny w dłuższej perspektywie stracić na wartości. Ale to moje zdanie i mogę się mylić.
Tomi
Gość
2020-09-21 04:36:12
Rzeszow rosnie w gore i w kraju nie ma sobie podobnych miast. W ostatnich latach powstalo sporo 18 tysiecznikow, jest tez od niedawna 25 tysiecznik i aktualnie rosmie jeden z najwyzszych budynkow w kraju. Reszta smietanki z top 10 to oczywiscie w Warszawie
Do Tomi
Gość
2020-09-21 09:27:27
Będąc szczegółowym, jeśli chodzi o wysokość, dodałbym pomiędzy Warszawę a Rzeszów, Wrocław (Skytower) oraz Gdańsk (Olivia Star). Co do ilości wysokościowców, to tu Rzeszów przebijają w zasadzie prawie wszystkie większe miasta: Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk i Katowice, a za niedługo też Gdynia ;) Ale fakt, po wybudowaniu Olszynek Rzeszów będzie miastem z czwartym najwyższym budynkiem w Polsce, a to już w sumie coś biorąc pod uwagę fakt, że Rzeszów liczy niecałe 200 tys. mieszkańców.
Kielce76
Gość
2020-09-21 16:37:12
1 stycznia 2021 już przekroczy 200 tyś bo coś tam znowu przyłączają.
Neagr
Gość
2020-09-24 23:58:06
140m do dachu, nie za dużo nie za mało
A.S.
Gość
2020-09-27 09:28:29
Ciekawe jak na tych łukach będą myli okna....
Czysciciel
Gość
2020-09-27 10:37:59
Okna beda nieotwieralne. Mycie będzie dokonywane za pomocą profesjonalnych firm np. Wawy. Koszt zostanie przeniesiony na mieszkańców (wspolnote). Płakać zaczną po wystawieniu pierwszej faktury
RED
Gość
2020-09-28 18:19:18
Rzeszów to potęga. Mieszkania sprzedają się świetnie. Ten deweloper co buduje Olszynki Park jutro od miasta zamienia się działkami a dziś oficjalnie ogłosił kolejny swój planowany wieżowiec o futurystycznym kształcie -
http://czytajrzeszow.pl/?id=13101&idd=4&poz=ml0
Tak tak to Rzeszów! Mają rozmach sq...
Skytravel
Gość
2020-09-29 11:46:38
Super inwestycja jak dla mnie,można już kupić tam mieszkanie?
RED
Gość
2020-09-30 17:43:14
Będzie nowy wieżowiec przy kolejnym moście. Dziennikarze z racji kształtu ochrzcili go nazwą "Y"
Po kształcie projektu widać, że ktoś choruje na manię wielkości, czy też wysokości. Ilość mieszkań z ostatnich 10 pięter pomieściłaby się na jednym dolnym piętrze. Wszystko niby "wielkomiejskie" i "o ogromnym potencjale", jak sami się chwalą, tylko umiaru i trzeźwego spojrzenia brakuje. Kto w małym i niebogatym Rzeszowie w trakcie pandemii i kryzysu kupi te wszystkie mieszkania? A niedługo zabraknie wioch do przyłączania.
Szklane domy
Gość
2020-09-30 20:56:47
do: Obserwator Gość
Gówno wiesz o Rzeszowie. A manie wilekości widać w warszawie przy budowie Varso, jak za wszelka cene chce być najwyższym budynkiem UE. Ten w Rzeszowie nie ma przerosniętej iglicy, i wygląda oryginalnie.
GRUUUUBO
Gość
tomi
Gość
YES YES YES
Gość
Jaskobrot
Gość
Analiza rynku mieszkaniowego
Gość
Kato
Gość
Szklane domy
Gość
Grzegorz
Gość
PISul VIP
Gość
Gość
Gość
PISul VIP
Gość
user1KG
Użytkownik
filipek
Gość
Kwestor
Gość
Chyba korytarze myślowe ci zablokowało...
filipek
Gość
Kwestor
Gość
filipek
Gość
obiektywny
Gość
bulba
Gość
Tomi
Gość
Do Tomi
Gość
Kielce76
Gość
Neagr
Gość
A.S.
Gość
Czysciciel
Gość
RED
Gość
http://czytajrzeszow.pl/?id=13101&idd=4&poz=ml0
Tak tak to Rzeszów!
Mają rozmach sq...
Skytravel
Gość
RED
Gość
https://www.korso24.pl/wiadomosci/5230,szykuje-sie-potezna-inwestycja-przy-wisloku-wizualizacje
Obserwator
Gość
Szklane domy
Gość
Gość
Gówno wiesz o Rzeszowie. A manie wilekości widać w warszawie przy budowie Varso, jak za wszelka cene chce być najwyższym budynkiem UE.
Ten w Rzeszowie nie ma przerosniętej iglicy, i wygląda oryginalnie.