Wkrótce otwarcie opolskiej galerii Turawa Park

2011.03.21

Dobiega końca budowa Centrum Handlowego Turawa Park w Opolu. Na terenie nowo powstającego obiektu prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe. Cały kompleks handlowy rozpocznie działalność 14 kwietnia br.

W ciągu najbliższych 4 tygodni zakończy się budowa Turawa Park - najnowszego obiektu na handlowej mapie Opola. Na terenie powstającego centrum trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Montowane jest oświetlenie, pojawiają się pierwsze elementy wykończeniowo-dekoracyjne, podłączane są media oraz systemy alarmowe. Porządkowany jest teren wokół budowy, powstają parkingi dla klientów i dostawców oraz pozostała przewidziana w projekcie infrastruktura. Na całej powierzchni galerii została już ułożona posadzka. W pełni wykończony obiekt zostanie oddany do użytku mieszkańcom Opola i okolicznych miejscowości w czwartek, 14 kwietnia br.

Nowo powstająca galeria Turawa Park to prawie 40 000 m2 powierzchni handlowej i usługowej. Inwestycja o wartości 75 mln euro, finansowana jest przez fundusz ubezpieczeniowy Standard Life Investments.

Wynajmem zajmuje się zespół Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson. Kluczowi najemcy Centrum to m.in.: Carrefour, Praktiker, Rossmann, Sephora, Cubus i CCC, Empik, Super-Pharm, Takko.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Komentarze


 • BEATA
  Gość
  2011-04-12 23:04:14
  Tak wszystko pieknie ladnie ale jest jeden wielki minus tego wszystkiego poniewaz zyjemy w takich czasach a w takim centrum handlowym telefony komorkowe sieci ORANGE NIE MAJA ZASIEGU ZERO SIECI dla mnie to porazka jestem w szoku zeby taka firma jak ORANGE nie mialo zasiegu szok szok szok

 • BEATA
  Gość
  2011-04-12 23:08:06
  Tak wszystko pieknie ladnie ale jest jeden wielki minus tego wszystkiego poniewaz zyjemy w takich czasach a w takim centrum handlowym telefony komorkowe sieci ORANGE NIE MAJA ZASIEGU ZERO SIECI dla mnie to porazka jestem w szoku zeby taka firma jak ORANGE nie mialo zasiegu szok szok szok A WIEC CO JEST TAKA PRZYCZYNA W TYM CENTRUM przeciez wiele ludzi ma telefon sieci orange a wiec na zakupach w TURAWA PARK beda odcieci od swiata,,,,PORAZKA

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.