Nowe plany IKEA w Polsce


2016.02.01
Autor: Urbanity.pl
Lublin i Zabrze - to kolejne polskie miasta, w których powstaną centra handlowe IKEA, a w Poznaniu zmodernizowany zostanie park handlowy Franowo. Wszystkie inwestycje zrealizowane zostaną w latach 2016-2017.

W 2017 roku rozpocznie się budowa centrum handlowego zintegrowanego ze sklepem IKEA w Zabrzu. Całość gotowa będzie do 2018 roku. Z kolei w Lublinie zakończyły się już prace związane z przebudową infrastruktury drogowej i niebawem rozpoczną się już główne prace związane z budową nowego sklepu IKEA. Otwarcie obiektu zaplanowano na koniec przyszłego roku.

W Poznaniu - firma IKEA Centres - zmodernizuje istniejący już park handlowy Franowo. Projekt inwestycji, która zakończy się z końcem 2017 roku, przygotowało biuro architektoniczne Jakobsson Pusterla z Szwecji oraz polska pracownia CDF Architekci. Pierwsze prace budowlane ruszą jeszcze w pierwszej połowie br.

Przypomnijmy, że w mijającym roku, spółka IKEA Centres powiększyła centrum Wola Park w Warszawie oraz podwrocławską Aleję Bielany o łącznie 52,5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Inne wiadomości o Skende Shopping, Park Handlowy Franowo, Centrum Handlowe IKEA, Inter IKEA Centre Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.