Nowe modele płytek dywanowych od Forbo

2019.07.15

Forbo wprowadziło w czerwcu dwa modele nowych płytek dywanowych do biur - Tessera Chroma oraz Tessera Nexus.

Forbo to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości płytek dywanowych o nazwie Tessera. W czerwcu swoją premierę miały dwie nowe płytki dywanowe do biur: Tessera Chroma oraz Tessera Nexus.

Płytki Tessera Chroma dostępne są w 27 modnych kolorach. Każdy wzór to kombinacja 3 kolorów opracowanych w ten sposób, aby były bardziej miękkie, „kredowe” dając satysfakcjonujący wizualnie balans. Dzięki gramaturze 750 g/m2, płytki zapewniają wyjątkowy komfort i wygodę pod stopami, jak również wysokie właściwości akustyczne.

Płytki można łączyć z panelami LVT (np.: Allura Flex link: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/p-ytki-i-panele-lvt-allura/allura-flex/bigau9#anker ) bez potrzeby stosowania listew przejściowych czy dodatkowych profili, montując całość wykładzin za pomocą tego samego środka mocującego. Ich atutem jest trwałość, łatwość instalacji w dowolnie wybranym kierunku oraz, dzięki różnorodnej kolorystyce i fakturze, wiele możliwości dekoracyjnych.

Produkt jest przyjazny środowisku. Zawiera blisko 60 % materiału z recyklingu, a jego produkcja odbywa się przy wykorzystaniu w 100% zielonej energii.

Link: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/bise5j

Drugim wprowadzonym modelem jest nowa kolekcja pętelkowych płytek dywanowych firmy Forbo Flooring - Tessera Nexus.

Charakterystyczną cechą tej kolekcji jest warstwowy wzór łączący w sobie sieć pojedynczych linii oraz stonowanego linearnego tła, który ma odzwierciedlać ścieżki kontaktów międzyludzkich.

Płytki posiadają wysoką gramaturę 790 g/m2, co zapewnia wygodę i komfort pod stopami, oraz wysokie właściwości akustyczne. Włókna poliamidowe są 100% barwione na wskroś i gwarantują wytrzymałość wykładziny oraz trwałość kolorów.

Płytki można łączyć z popularnymi w biurach panelami LVT (np.: Allura Flex link: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/p-ytki-i-panele-lvt-allura/allura-flex/bigau9#anker ) bez potrzeby stosowania listew przejściowych czy dodatkowych profili, montując całość wykładzin za pomocą tego samego środka mocującego.

Produkt jest przyjazny środowisku. Zawiera blisko 60 % materiału z recyklingu, a jego produkcja odbywa się przy wykorzystaniu w 100% zielonej energii.

Link: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/wyk-adziny-dywanowe-w-p-ytkach-tessera-westbond/tessera-nexus/b3d4lg

Źródło: Forbo Flooring

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.