Nowe hotele marki Hampton by Hilton w Polsce


2016.08.19
Autor: Urbanity.pl
W Gdańsku i Lublinie pojawią się dwie nowe hotelowe marki Hampton by Hilton - poinformowali właściciele sieci Hilton Worldwide. Zapowiadane obiekty dołączą do 23 budynków ukończonych i będących w realizacji w Polsce.

Hotel Hampton by Hilton Lublin zaoferuje 121 pokoi, który powstaje na działce przy ulicy Północnej w Lublinie. Budynek swoją premierę będzie miał pod koniec przyszłego roku. Inwestycję prowadzi spółka Global Property, a zarządzającym obiektem zostanie firma Pro Value. Hampton by Hilton będzie pierwszym hotelem tej marki w Lublinie.

Z kolei w Gdańsku, przy alei Grunwaldzkiej 505-507 powstanie 100-pokojowy Hilton Gdansk Oliwa, który będzie czwartym obiektem należącym do sieci w tym mieście. Nowy budynek stanie się częścią kompleksu wielofunkcyjnego, w którym pojawi się przestrzeń biurowa i handlowo-usługowa. Rozwojem projektu zajmuje się spółka Moderna Investment przy współpracy z Property Partner Investments sp. z o.o. sp.k.

W Gdańsku dostępne są już dwa ukończone hotele - Hampton by Hilton Gdansk Airport i Hilton Gdansk, a w trakcie realizacji pozostaje kolejny Hampton by Hilton na Głównym Mieście.

Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na region Europy i Afryki w Hilton Worldwide, komentuje:

Branża turystyczna w Polsce rozwija się bardzo dobrze i jest znacznym czynnikiem wzrostu ekonomicznego. Zakłada się, że w 2025 roku osiągnie wartość prawie 20 mld PLN. Jesteśmy pewni, że nasze portfolio w Europie Środkowej będzie się dalej rozwijać. Widzimy znaczący trend w odkrywaniu miast o bogatej historii, które przyciągają turystów z całego świata, także do Polski. Nowe hotele Hampton by Hilton w Lublinie i Gdańsku, które otworzą się w 2017 roku, będą stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie zakwaterowanie na wysokim poziomie, ale także w przystępnej cenie

Inne wiadomości o Hotel Hampton by Hilton Gdansk Old Town, Hampton by Hilton, Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.