Miniaturka Powstańców 33

Powstańców 33
Ząbki, Powstańców 33

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Powstańców
Kod pocztowy
05-091
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2011 lipiec
Zakończenie budowy
2018 listopad
Inwestor/deweloper
Develia

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
7
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
880

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Powstańców 33 położony jest w Ząbkach. Konstrukcja osiedla rozpoczęła się latem 2011, a zakończyła się w czwartym kwartale 2018 roku. Generalnymi wykonawcami gmachu są Instalbud-Rzeszów z Rzeszowa i Unibep, a jego deweloperem jest firma LC Corp z Wrocławia. Niedaleko znajdują się kompleks mieszkalny Powstańców 35 i Osiedle Maczka oraz powstaje Osiedle Neptun.

Informacje dodatkowe

 • metraż poszczególnych lokali mieszkalnych został rozplanowany od 35,20 do 93,00 metrów kwadratowych
 • inwestycja realizowana w pięciu etapach - I etap to budynek mieszkalny składający się ze 100 mieszkań (zakończenie: listopad 2012), II etap to 229 mieszkań (zakończenie III kwartał 2014 r.)
 • na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe
Ostatnio zmodyfikowano 2019-01-08 09:20:04

Powiązane firmy

Forum opinii Powstańców 33


 • Kasia
  Gość
  2012-10-27 10:19:38
  Jesteśmy właścicielami mieszkania w inwestycji Powstańców 33. LCC jest nieuczciwe i bardzo złośliwe w postępnowaniu z klintami. Po pierwsze nie chcieli wydać nam kluczy od mieszkania, za które zapłaciliśmy. O klucze musieliśmy prosić, chociaż mieliśmy to zagwarantowane umową. Wydali nam klucze i ODŁĄCZYLI MEDIA (nie mamy wody, ogrzewania, prądu). Nie możemy wykańczać naszego (opłaconego mieszkania). Dziś budynek został ZAMKNIĘTY. Nie możemy wejść, do naszego mieszkania. Tak działa ?zaufany deweloper?. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką złośliwością i chamstwem!

 • Sąsiad z 4 klatki
  Gość
  2012-11-10 19:17:55
  My mamy zupełnie inne doświadczenia!!
  Zakupiliśmy z małżonką mieszkanie na osiedlu Powstańców 33. Od samego początku bardzo nam się spodobał budynek jak i samo mieszkanie. Udało nam się wynegocjować satysfakcjonującą nas cenę. Sprawy związane z kredytem również przebiegły pomyślnie (w dużej mierze dzięki elastyczności sympatycznego pana - pełnomocnika). Z racji uzyskania pozwolenia na użytkowanie klucze do lokali zaczęto wydawać od 6 listopada. Z tą też datą uruchomione zostały wszelkie media (woda, prąd) oraz winda - wszystko zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami jakie usłyszeliśmy w biurze sprzedaży.

  Moje pytanie do przyszłych sąsiadów jest następujące - w jaki sposób otrzymaliście Państwo klucze przed powyższą datą (widzę że post z 27 października 2012) skoro ja mogłem dopiero od 6 listopada oraz w jaki sposób odłączono media, które do 6 listopada w ogóle nie były podłączane??

  Będę wdzięczny za cenną odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Sąsiad z 4 klatki

 • MIS
  Gość
  2012-11-20 20:00:05
  Witam

  Mam pytanie czy sąsiedzi podpisali umowę z POLENERGIA, czy jesteście Państwo usatysfakcjonowani. Proszę o odp. jestem przed podpisaniem umowy . Pozdrawiam

 • sąsiad I klatka
  Gość
  2012-11-21 09:35:58
  Witam,
  czy ktoś już miał drugi odbiór mieszkania po którym dostał klucze? poprawki były naniesione zgodnie z Państwa oczekiwaniami? nam niestety nic w mieszkaniu nie poprawili.
  Pozdrawiam

 • sąsiad I klatka
  Gość
  2012-11-21 14:14:47
  tzn poprawili ale nie wszystko.

 • sasiad I klatka
  Gość
  2012-11-21 14:16:08
  ale generalnie wszystko ładnie wygląda :)

 • Asia
  Gość
  2013-03-17 21:14:50
  Witam, mam zamiar kupić mieszkanie nr 3. Czy jest ktoś z mojej klatki i może wyrazić opinie o mieszkaniu?

 • XYZ
  Gość
  2013-03-20 14:20:34
  Zrozumcie ludzie że do czasu kiedy nie ma pozwolenia na użytkowanie - nie macie prawa mieć kluczy, nie macie prawa przebywać w mieszkaniu bez nadzoru, nie macie prawa żądać od developera zgody na rozpoczęcie prac adaptacyjnych - bo według prawa budowlanego jest to nadal BUDOWA. Nie ważne że kupiliście mieszkanie, podpisaliście umowę, że developer wam obiecał itd. Jeżeli ktoś jest na tyle nie pojęty i się wykłóca z developerem i wywiesza baner że czuje się oszukany to jest najzwyczajniejszym w świecie furiatem i niech się nie dziwi że puszczają komuś nerwy i odcina się takiemu typowi media. Kulturalnym podejściem można więcej załatwić niż takim wykłócaniem się. Poza tym trzeba było szukać mieszkania w bloku, który ma pozwolenie na użytkowanie, bo myślący człowiek jest w stanie przewidzieć że zawsze się termin może przesunąć, a nie teraz szukać wszędzie winnego nie znając przepisów ustawy Prawa Budowlanego.

 • bbb
  Gość
  2013-07-19 15:54:51


  Zostałam oszukana przez LC CORB.
  Zarezerwowałam mieszkanie na Powstańców 33 w Ząbkach potem napisałam e-maila o możliwość udzielenia rabatu na nie albo bonus w postaci komórki lokatorskiej (zrobiłam tak jak powiedziała Pani z biura sprzedaży aby wysłać prośbę mailowo a i tak będzie rezerwacja). Zadzwoniłam po 3 dniach (data końca mojej rezerwacji) by się upewnić czy nadal mam rezerwację na nie i rezerwacja nie przepadnie w chwili czekania na odpowiedz zarządu - poinformowano mnie rezerwacja jest i będzie do dnia Pani odmowy bądź decyzji zakupu - sprawdzono jeszcze raz wszystko i wydłużono ją więc czekałam.
  Tudzież w tym samym czasie ktoś inny sobie je wykupił.
  Zostałam naciągnięta i oszukana gdyż w tym samym czasie co miałam na 100% rezerwację na mieszkanie odmówiłam innemu deweloperowi wynegocjowanego rabatu na mieszkanie mówiąc że kupuję w LC CORB.
  Zostałam z niczym.
  Tamten deweloper sprzedał już mieszkanie, a LC CORB nie posuwa się do odpowiedzialności za to co zrobił - twierd

 • bbb
  Gość
  2013-07-19 15:55:45
  twierdzi przepraszamy błąd systemu!!!
  To jest oszukiwanie klientów - skoro rezerwacja jest to powinna być a nie znika sobie gdy przychodzi inna osoba ....
  Jak można rezerwować to samo mieszkanie 2 czy 3 razy zupełnie innym osobą ?
  Jak można proponować ten sam lokal w rezerwacji kilku kupcom naraz!

 • zainteresowany kupnem
  Gość
  2013-09-18 09:44:43
  Na umowie mieliście Lc Crop S.A. czy Lc Crop invest spółka z o. o. z kapitałem zakładowym 5 tys. zł.
  O co tu chodzi dlaczego developera repezentują inne spółki z tak małym zabezpieczniem a nie spółka S.A.

 • Ola
  Gość
  2014-01-12 10:00:01
  Uważajcie na stronę internetową http://lccdeweloper.pl/?page_id=2 Administrator tej strony selekcjonuje wypowiedzi, które zainteresowane osoby chcą zamieścić na tym forum i zamieszcza jedynie te które mają wydźwięk negatywny w stosunku do developera i jemu odpowiadają.
  Dwa razy wypowiadałam się na tej stronie, jednakże żadna z moich wypowiedzi nie została zamieszczona na tym forum, ponieważ były opiniami neutralnymi w stosunku do developera. A więc zastanówcie się przed kupnem mieszkania czy wiarygodne są opinie zamieszczone na stronie internetowej, której administratorem jest osoba będąca wyraźnie niezadowolona z developera.
  Ja szukałam mieszkania z mężem od ponad roku, obejrzeliśmy mnóstwo mieszkań w różnych cenach i lokalizacjach, oczytałam się setki komentarzy na forach internetowych o różnych developerach i przyznam szczerze że nie znalazłam developera o którym nie byłoby negatywnych opinii na forach internetowych. O jednych piszą źle o innych bardzo źle o innych tragicznie? ale

 • Ola
  Gość
  2014-01-12 10:00:39
  ale przecież na forach zazwyczaj wypowiadają się osoby niezadowolone? a więc czy należy im wierzyć? zwłaszcza czy należy wierzyć w opinie zawarte na forum, którego administratorem jest osoba wyraźnie negatywnie nastawiona do developera i selekcjonująca wypowiedzi zamieszczane na swoim forum, o czym sama dwukrotnie się przekonałam?
  Ja po przeczytaniu opinii zamieszczonych na tym forum, szczerze, nic strasznego tam nie przeczytałam, czego nie znalazłabym w opiniach o innych developerach ? o każdym można podobne opinie znaleźć. Ponadto zweryfikowałam sobie opinie administratora strony oraz informacje zamieszczoną na banerze na balkonie pierwszego bloku inwestycji Powstańców 33, poprzez zapytanie się innych mieszkańców tego bloku czy to jest opinia ich wspólna o tym developerze czy tylko jednej osoby. Bo przecież zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, i czy wtedy wina leży po stronie developera, czy po stronie tej osoby i jej charakteru, czy po prostu ta osoba miała pecha?
  Opinia zamiesz

 • Ola
  Gość
  2014-01-12 10:00:54
  Opinia zamieszczona na tym forum ?To wszystko wynika z tego, że dla LCC liczy się tylko sprzedaż mieszkania. Jak weźmie pieniądze to kontakt się urywa i zapomina się o kliencie.? jest zawarta przy każdym developerze i niestety trzeba się z tym pogodzić, że po zakupie mieszkania trzeba samemu dbać o swoje interesy.
  Odnośnie miejsc postojowych i ich szerokości, to nie rozumiem zarzutów, to kupujący mieszkanie w tej inwestycji nie sprawdził tego przed zakupem mieszkania? Developer przedstawia zwymiarowany rzut garaży i na nim wyraźnie widać które miejsca postojowe jaką mają szerokość, więc kota w worku nie kupujemy?

 • Anonimowy
  Gość
  2014-03-10 10:39:36
  Dokładnie - tez zamieściłem na tej stronie swoją opinię (neutralną) i nigdy nie została opublikowana... A zrobiłem to z ciekowości, bo byłem przed decyzją o kupnie mieszkania w II etapie. Z tego co się dowiedziałem od mieszkańców i pracowników usług na dole, to ci Państwo, którzy tą stronę założyli to 'lepsze cwaniaki'...

 • mieszkaniec II
  Gość
  2014-05-16 19:32:51
  https://www.facebook.com/powstancow33?fref=ts

 • anik
  Gość
  2014-09-11 12:10:08
  ja również już kilka wpisów usiłowałam zamieścić na tamtym forum (http://lccdeweloper.pl/?page_id=2) - tylko jedna została przepuszczona przez administratora.. Selekcja, jeszcze raz selekcja tego co się tam powinno znaleźć... Przykre to... Widać tam można pisać źle albo wcale. Nawet neutralne odpowiedzi nie przechodzą... A założycielom tej strony to wszystko nie pasuje, najlepiej żeby za darmo było - inni mieszkańcy budynku nie są tak negatywnie nastawieni - zresztą widać to po wpisach, bo od mieszkańca tylko jeden komentarz negatywny (Pani zdziwiła się, że ulica jest ruchliwa...).
  Wszystkim zainteresowanym polecam stronę na FB lub forum http://www.powstancow33.fora.pl/ - trzeba się zalogować ale to nie problem a wypowiedzi nie są cenzurowane

 • Kamil Bobula
  Gość
  2017-10-08 10:19:39
  Bardzo fajne osiedle :)

 • GOŚĆ
  Gość
  2019-06-06 10:17:32
  Odradzam zakup od tego developera. Mieszkanie wykonane szybko, stan kiepski, mnóstwo niedoróbek. Odpowiedź developera na pytanie o termin usunięcia wad - wkrótce.
  Rura odpływowa w łazience umiejscowiona niezgodnie z planem.
  Kilka pęknięć na ścianach już na etapie odbioru mieszkania.
  Komórka lokatorska miała mieć murowane ściany, tymczasem to co przedstawili do odbioru to jakaś porażka.
  Zdecydowanie odradzam.

 • Ana
  Gość
  2019-06-06 11:25:19
  Odradzam, budowa zajmuje się Instalbud Rzeszów, straszna fuszerka. Leje się że stropów. Ściany pękają. Zgłoszone usterki podczas odbioru zamalowane akrylem. Okna porysowane. Ściany popękane. Po odbiorze brak przeniesienia aktów w terminie, pomimo że w umowach zapis na 04.2019 a budynki oddane 09/2018 to nadal nie podają terminu przeniesienia. Hala garaY taki wielki moloch, że tylko złodzieje si cieszą. Administrator nie potrafi wyegzekwować napraw usterek. Nie polecam szkoda nerwow

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.