Marki - herb

Marki

Współtworzyli
Grand Grand
40
shiba
12
Miniaturka Osiedle Promienna III

Osiedle Promienna III
Marki

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Promienna
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 październik
Zakończenie budowy
2019 grudzień
Inwestor/deweloper
Mazovia Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Osiedle Promienna III położone jest w Markach przy ulicy Promiennej. Konstrukcja osiedla mieszkaniowego wystartowała w październiku 2017, a dobiegła końca w czwartym kwartale 2019 roku. W budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Mazovia Development. W odległości 362 metrów znajduje się budynek Rezydencja Marki, 429 metrów dalej znajduje się Marecki Dom, a 552 metrów dalej powstaje Osiedle Słoneczna.

Ostatnio zmodyfikowano 2020-01-10 12:29:00

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Promienna III


 • Zawiedziony
  Gość
  2020-02-01 15:10:57
  Jedna z najgorszych firm jakie spotkałem.
  Obecnie czekamy na odbiór mieszkania.
  W sierpniu mieszkańcy dostali informacje, aby urochomić wcześniej transze,ponieważ ukonczono wcześniej etap budowy. Co ma wiązać się z tym, że przed końcem roku zostana oddane mieszkania. Pod koniec roku okazało się, że nie bedzie wcześniej odbiorów. Ponieważ wcale prace nie byly wykonane naprzód.
  Informowano następnie, że odbiory bede 15 stycznia, później pod koniec stycznia, następnie początkiem lutego. Teraz w połowie lutego. Choc to nie jest pewne. Co do oglądania wcześniej mieszkan przed odbiorem to dowiedzieliśmy się o tym z forum stworzonego przez mieszkańców. Dewloper nie powiadomil klientów o tym wszytkich klientów, odbylo sie to na zasadzie kto zapyta ten sie dowie.
  Mozna by bylo pisac jeszcze duzo. To jest tylko przyklad, ze ta firma niejest rzetelna.

 • Zakupiłem mieszkanie od tego dewelopera
  Gość
  2020-03-19 21:09:04
  Firma reprezentuje bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Wszystko było pięknie przedstawiane podczas zakupu mieszkania. Kiedy natomiast odbieraliśmy mieszkania (odbiór oczywiście przedwstępny tylko do prac wykończeniowych, bez zgody na zamieszkanie) same problemy. Egzekwowanie naprawy wszystkich fuszerek w mieszkaniu i na częściach wspólnych osiedla to ciągła walka. Pisanie maili do biura i wskazywanie "palcem" co należy poprawić. Na wysłanie wiadomości dostajemy odp. że według wykonawcy tak musi zostać. Na kilka naszych wiadomości z prośba o poprawki w ogóle nie dostaliśmy odpowiedzi. Ogólnie widać, że deweloper tnie koszty przy kolejnym etapie. Wykonanie ogrodzenie z najtańszej siatki (w poprzednim etapie murowane ), pomiędzy balkonach białą pleksi, która w ogóle nie wpasowuję się w wizerunek osiedla- co innego przedstawiano nam na wizualizacji (w poprzednim etapie szkło mleczne na balkonach i oddzieleniach balkonów). Gdyby tego było mało w ostatnim czasie wyburzono murowany śmietnik, który podobno został pobudowany niezgodnie z projektem i został zastąpiony zwykłym blaszakiem. Porażka. Myślę, że deweloper zdobył dobre opinie budując poprzednie etapy i teraz stwierdził, ze czego nie pobuduje i tak się sprzeda. Gdybym wcześniej wiedział, że tak to będzie wyglądać to w życiu nie popełniłbym tego samego błędu.

 • Gość
  Gość
  2020-04-15 11:50:07
  Czy możemy wiedzieć jak nazywa się to forum mieszkańców? Też kupiliśmy tu mieszkanie i mamy ten sam problem

 • Gość II
  Gość
  2020-04-17 18:57:37
  Witam,
  ja tez kupiłam mieszkanie u tego developera.
  Proszę o informacje gdzie jest forum mieszkańców tego osiedla, bo ja takiego nie znalazła.

 • Gość
  Gość
  2020-04-19 23:13:56
  Nie wiem czy jest jakieś forum ale na facebooku można dołączyć do grupy PROMIENNA III

 • 3G
  Gość
  2020-05-02 23:49:28
  Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie? Mam popękane ściany i odspojenia sufitu od ściany. Piszą, że dylatacja... ciekawe

 • radzę
  Gość
  2020-05-03 00:23:34
  Dokładnie obejrzyj łączenie ścian i sufitów. Duże pęknięcia poziome oznaczają wady w fundamencie budynku, ścianie lub stropie.

 • Pan
  Gość
  2020-05-06 11:10:28
  Kochani, nie odbierajcie mieszkań w takim stanie. Wiem, że każdemu się spieszy ale tak to akceptujecie obecny stan i później się dziwicie, że deweloper nie naprawia. Te szczeliny powinny być jeszcze wybruzdowane i uzupełnione akrylami i zamalowane. Dylatacje ok ale odbierać pęknięte ściany i nie pokryte akrylami szczeliny to już przesada. Nie odbierać. Niech poprawiają a nie budują kolejny etap.

 • Pan Gość
  Gość
  2020-10-13 15:21:10
  Zdecydowanie odradzam. Bardzo żałuję że kupiłem od nich mieszkanie. W etapie III. Nie chcieli mnie wpuścić na budowę, a było raptem 3 m-ce do zakończenia budowy. Potem niestety, śmietniki blisko balkonów, z jednego wywalają się śmieci do tej pory. Na chodnik, bo pan developer postawił nowy blok przy śmietniku i każe ludziom chodzić do innego śmietnika. Więc się ludziom nie chce.
  Odległość od jednego bloku do drugiego jak w mrowisku, wyjdziesz na balkon i słyszysz, o czym sąsiad szepcze.
  Tragedia, widać jak tną koszty. Byle jak najwięcej zarobić i jak najmniej dać od siebie. Nie kupujcie, żałuję, bo mogłem dołożyć parę tysięcy i mieszkać jak człowiek.

 • Gość
  Gość
  2021-02-24 19:03:34
  Do osiedla prowadzi jedna wąska ulica. Wzdłuż jednej strony stoi zawsze sznur samochodów, przez co nie można wjechać lub wyjechać z osiedla. Na osiedlu też cwaniaczki parkują jak popadnie. Ostatnio nie odebrano śmieci z jednego ze śmietników bo śmieciarka nie mogła przejechać. Na terenie całego osiedla nie ma ani JEDNEGO miejsca parkingowego dla gości!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.