I etap Osiedla Łomianki gotowy. W ofercie lokale z II etapu

2020.06.22

Zakończyła się realizacja pierwszego etapu Osiedla Łomianki, do którego pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze w III kwartale tego roku.

Kończy się budowa oraz sprzedaż mieszkań pierwszego etapu Osiedla Łomianki. Deweloper, ARIA Development rozpocznie przekazywanie kluczy w III kwartale 2020 roku. W ofercie są jeszcze mieszkania z II etapu podwarszawskiego osiedla.

Osiedle Łomianki to łącznie 150 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 36 do ponad 100 metrów kwadratowych i układach 1-, 2-, 3-pokojowych, a także większych 4- pokojowych z antresolami i tarasami. Mieszkania mieszczące się na parterze posiadają ogródki, a lokale powyżej balkony i tarasy. W centralnej części osiedla zaplanowano tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych.

Od stycznia br., trwa także sprzedaż mieszkań z drugiego etapu osiedla w Łomiankach. W ofercie pojawiły się 62 mieszkania w dwóch budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Ceny zaczynają się od 4 870 zł za mkw. Budowa II etapu ruszyła pod koniec 2019 roku, a jej zakończenie zaplanowano na II połowę 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Łomianki, ARIA WRC Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.