Park Wodny na terenie dawnej bazy cyrkowej pod Warszawą. Nowe atrakcje w Julinek Park

2022.06.21

W miejscowości Julinek oddalonej od Warszawy o około 30 km, powstanie nowoczesny Park Wody - Julinek Park, który zaoferuje szereg atrakcji, w tym m.in. największy w regionie park linowy zbudowany na naturalnym drzewostanie.

Podwarszawski Julinek Park powstaje od listopada 2021 roku na terenie dawnej bazy cyrkowej. Inwestycja dobiega końca i już niebawem turyści z całej Polski otrzymają miejsce aktywnej i jakościowej zabawy, zlokalizowanej około 30 km od Warszawy.

Julinek Park znajduje się na obszarze prawie 30 ha i oferuje 20 000 mkw. powierzchni, na której znajdzie się szereg atrakcji, w tym m.in. największy w regionie park linowy zbudowany na naturalnym drzewostanie, ścianka wspinaczkowa, wesołe miasteczko, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Turyści będą mieli do dyspozycji zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, spray park oraz kilka punktów gastronomicznych.

Dla osób chcących zostać w parku na dłużej, dostępy jest na miejscu obiekt noclegowy B&B Julinek Park z 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. Na nadchodzące wakacje, oferta Julinka zostanie rozszerzona o nowoczesny Park Wodny pod gołym niebem.
a dzięki dostępnej na miejscu bazie noclegowej, atrakcja przyciągnie turystów z całej Polski.

Wkrótce oddane zostaną do użytku m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Na terenie Julinek Park dostępny jest ponadto bezpłatny parking.

Źródło: Bartosz Motorek, Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.