Miniaturka Zora 2

Zora 2
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Wilanów
Otaczające ulice
Herbu Szreniawa, Teodorowicza
Kod pocztowy
02-972
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 listopad
Zakończenie budowy
2018 czerwiec
Inwestor/deweloper
White Stone Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
7000 m2

Opis

Budynek Zora 2 został wzniesiony w stolicy w granicach dzielnicy Wilanów, zlokalizowany przy Herbu Szreniawa, Teodorowicza. Konstrukcja budowli wystartowała jesienią 2016 i dobiegła końca w 19 miesięcy. Całkowita powierzchnia tego pięciokondygnacyjnego obiektu wynosi 7000 m2. Obiekt jest inwestycją White Stone Development z siedzibą w Warszawie, firma budowlana SPS Construction z Kilec jest generalnym wykonawcą, a koncepcję architektoniczną opracowała pracownia WWAA. W odległości 80 metrów powstaje Osiedle Atmosfera Atelier, 89 metrów dalej znajduje się budynek ZORA Wilanów, a 126 metrów dalej budowany jest budynek Nova Atmosfera.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z lokalami usługowymi i garażem w części podziemnej
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Powiązane firmy

Forum opinii Zora 2


 • Xyz
  Gość
  2018-08-27 20:56:51
  Developer zmienil nawiewniki okienne . Zoelen uschla. W czesciach wspolnych brak zagwarantowanych w umowie grafik.

 • Arkady
  Gość
  2018-12-05 08:24:23
  Moja opinia o White Stone Development jest jednoznaczna - zdecydowanie odradzam kupowanie mieszkań od White Stone Development. Jak tylko klient podpiszę umowę przedwstępną, to zaczynają się utrudnienia. Są problemy z odbiorem mieszkań i odbiorem usterek - deweloper wyznacza bardzo odległe terminy. Standard wykonania pozostawia wiele do życzenia. Zapisy w umowie dotyczące wykończenia mieszkania i bloku są tak ogólne, że można pod nie podpiąć wszystko - w efekcie czego kupujecie kota w worku nie wiedząc np. jak docelowo będą wyglądały części wspólne. Tutaj następuje wielkie rozczarowanie, bo deweloper robi wszystko po maksymalnej taniości. Nie dotrzymuje terminów zawartych w umowie twierdząc, że jeśli ktoś chce zawsze może od umowy odstąpić. Z powodu opieszałości dewelopera mieszkańcy, którzy wzięli kredyt płacą miesięcznie większą ratę za tzw. ubezpieczenie pomostowe. Z kolei pracownicy zarówno z biura sprzedaży, jak i top management są wręcz bardzo chamscy i dosadnie dają odczuć klientowi, że mają go głęboko w d... Szkoda nerwów i kasy. Jeśli ktoś myśli nad kupnem mieszkania od White Stone Development, to radzę mocno się zastanowić i przestudiować umowę razem z prawnikiem.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.