Zobacz nowe osiedle od Profbudu w warszawskim Ursusie

2021.07.19

Firma Profbud rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań w swojej najnowszej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej, która powstanie w dzielnicy Ursus.

Z początkiem lipca ruszyła przedsprzedaż mieszkań nowego osiedla w Warszawie - Złota Oksza, którego deweloperem jest firma Profbud, a inwestorem Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ursus" w Warszawie.

Nazwa osiedla nawiązuje bezpośrednio do herbu dzielnicy, który przedstawia niedźwiedzia brunatnego trzymającego złotą okszę – symbol sprawiedliwości, obrony i niezłomnej woli. Złota Oksza powstanie na działce przy ulicy Zagłoby w dzielnicy Ursus Niedźwiadek.

Osiedle składa się z pięcioklatkowego budynku wielorodzinnego o wysokości od 5 do 12 kondygnacji, na których zaplanowano 280 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 102 mkw i układach od jedno-, a kończąc na pięciopokojowych. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, a lokale na 5. piętrze wyposażone zostaną w tarasy. Na ostatniej kondygnacji budynku zaplanowano pięć mieszkań z przynależnymi do lokalu tarasami na dachu.

Miejsca parkingowe mieściły się będą wraz z komórkami lokatorskimi w dwupoziomowej, wielostanowiskowej hali garażowej. Deweloper zaplanował także dziedziniec z terenem rekreacyjnym i placem zabaw. W parterze budynku znajdą się lokale użytkowe. Osiedle w zamyśle architekta zaplanowane zostało jako nieogrodzone.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia OPA Architekci. Prace budowlane na osiedlu Złota Oksza rozpocząć się mają w IV kwartale 2021 roku, a ich koniec planowany jest na III kwartał 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Złota Oksza, Profbud, OPA Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.