Zmodernizują 9 pięter Mazowieckiego Oddziału NFZ w wieżowcu Oxford Tower


2023.08.24
Autor: Piotr Maślak
Trwa modernizacja siedziby Mazowieckiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w warszawskim Śródmieściu. Metamorfozę przejdzie łącznie 9. pięter wieżowca Oxford Tower.

Oxford Tower to biurowiec z lat 70., który zlokalizowany jest u zbiegu Alej Jerozolimskich i Chałubińskiego, który na 47. piętrach oferuje biura w standardzie klasy B, a także lokale handlowo-usługowe: sklepy, bank i restauracja. Najemcy mają do dyspozycji sale konferencyjne i parking. Wieżowiec należy do CPI Property Group (CPIPG), największego właściciela nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Właśnie zakończyła się modernizacja sali Obsługi Klienta oraz zaplecza biurowego w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, mieszczących się na parterze biurowca Chałubińskiego 8. Prace nadzorowane były przez firmę Trebbi Polska w roli Project Managera.

W ramach inwestycji przeprowadzono całkowitą zmianę układu funkcjonalnego przestrzeni oraz zmodernizowano instalacje elektryczne i sanitarne. Sala została w pełni dopasowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wprowadzono specjalny system naprowadzania dźwiękowego, który ma ułatwić osobom niewidomym i niedowidzącym bezpieczne i wygodne poruszanie się po obiekcie. Świeżo odnowiona Sala Obsługi stała się również przyjazna dzieciom – wyodrębniono kącik zabaw oraz pomieszczenia wypoczynkowe, gdzie opiekunowie mogą zadbać o najmłodszych odwiedzających. Parter to nie tylko miejsce obsługi klientów, ale także strefa biurowa dla kilkudziesięciu pracowników.

Wieżowiec Oxford Tower od lat jest siedzibą Mazowieckiego Oddziału NFZ, który zajmuje w biurowcu łącznie 9. pięter. Ta przestrzeń również poddana zostanie modernizacji. Całość ma być gotowa na początku 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.