Zmiany w Marynarska Point 1. Biurowiec zostanie m.in. podświetlony

2022.01.28

Gruntowną modernizację przejdzie biurowiec Marynarska Point 1, który znajduje się na Mokotowie w Warszawie.

W pierwszym kwartale tego roku rozpoczną się prace remontowe w warszawskim budynku biurowym Marynarska Point 1 na Mokotowie. W ramach inwestycji biurowiec zyska nowy wygląd holi windowych na wszystkich piętrach, metamorfozę przejdzie także recepcja w holu głównym, gdzie zmiany podkreślone zostaną przez designerskie lampy.

Planowane zmiany mają przyczynić się do podniesienia komfortu pracy obecnym i przyszłym najemcom Marynarska Point 1. Po modernizacji budynek zyska nową jakość i jeszcze bardziej nowoczesne oblicze. Prace remontowe będą uzupełnieniem dla wcześniejszych zmian, w ramach których w obiekcie zastosowano proekologiczne i energooszczędne rozwiązania, dzięki którym nieruchomość zdobyła certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent” - mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Po zakończeniu remontu biurowiec zyska także podświetlenie elewacji. Projekt wizualizacji przygotowało międzynarodowe studio architektoniczne Arch.

Marynarska Point 1 to nieruchomość położona na działce przy ulicy Postępu 15B w Warszawie, która dysponuje powierzchnią biurową wynoszącą 13 270 mkw., rozlokowaną na 10 kondygnacjach. Parter biurowca zagospodarowany został pod lokale handlowe.

W 2021 roku właścicielem obiektu został fundusz inwestycyjny zarządzany przez Adventum Group. Firma Savills pełni rolę zarządcy budynku oraz wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.