Xella Polska na dłużej w GreenWings Offices i większym biurem

2020.06.18

Jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych w Polsce przedłużył swoją umowę najmu, jednocześnie zwiększając zajmowaną powierzchnię w budynku biurowym GreenWings Offices.

Xella Polska jest producentem nowoczesnych materiałów budowlanych. Firma specjalizuje się w energooszczędnych rozwiązaniach w budownictwie dla domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu w warszawskim biurowcu GreenWings Offices, jednocześnie powiększając zajmowaną powierzchnię o 200 mkw. Aktualnie Xella Polska zajmuje 1200 m kw. powierzchni. W procesie renegocjacji i dalszej ekspansji najemcy doradzała agencja Knight Frank, natomiast właściciela, firmę OKRE, reprezentował Corees Polska.

GreenWings Offices to nowoczesny, 2-skrzydłowy budynek biurowy, który oferuje 10 800 mkw. przestrzeni do pracy klasy A. 7-kondygnacyjny biurowiec z trzema kondygnacjami podziemnymi, zlokalizowany jest przy ulicy 17 Stycznia 48.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o GreenWings Offices

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.