Wysoki standard nowego osiedla na Dolnym Mokotowie. SGI rozpoczyna realizację projektu Bluszczańska III


2023.01.24
Autor: Bartosz Motorek
Rozpoczęła się realizacja kameralnego osiedla z apartamentami w standardzie, jakiego według dewelopera, nie było dotąd w Warszawie. Na Dolnym Mokotowie powstanie inwestycja pod nazwą Bluszczańska III, która zaoferuje ponad 100 mieszkań o bogatym wyposażeniu.

Bluszczańska III to najnowsza propozycja dewelopera SGI na warszawskim rynku mieszkaniowym. Na Dolnym Mokotowie powstanie kameralne osiedle składające się z trzech dwupiętrowych budynków. Inwestycję wyróżniać ma wyjątkowo bogate wyposażenie mieszkań, lokalizacja, a także udogodnienia dla przyszłych mieszkańców.

W ofercie inwestycji Bluszczańska III znajdują się mieszkania o metrażach od 38 do 140 mkw., z prywatnymi ogródkami na parterze i przestronnymi tarasami. Ostatnie piętro budynków zostało zagospodarowane pod 10 penthouse’ów, o powierzchniach od 112 do 140 mkw. i wysokości 2,87 m, z czego 9 z nich będzie posiadać schody na dodatkowy taras na dachu.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wielkopowierzchniowe aluminiowe okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament będzie miał na wyposażeniu żaluzje zewnętrzne. Wśród dodatkowego wyposażenia mieszkań są m.in. ogrzewanie podłogowe, wentylację z odzyskiem ciepła – rekuperację, klimatyzację Na osiedlu znajdą się panele fotowoltaiczne.

Miejsca parkingowe zlokalizowane będą w podziemnej hali garażowej z możliwością montażu ładowarek dla samochodów elektrycznych, natomiast we wspólnej dla mieszkańców przestrzeni usytuowanej w budynku znajdzie się bawialnia dla dzieci, a także butikowy klub fitness ze strefą wellness .

Prace przygotowawcze na działce już się rozpoczęły.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.