Miniaturka Willa Szembeka

Willa Szembeka
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Praga Południe
Otaczające ulice
Lubiniecka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2018 czerwiec
Zakończenie budowy
2019 grudzień
Inwestor/deweloper
Inwestplan

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
22

Opis

Budowla Willa Szembeka jest wznoszona w Warszawie w obszarze dzielnicy Praga Południe przy ulicy Lubinieckiej. Budowa gmachu ruszyła wiosną 2018, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2019 roku. Gmach to inwestycja Inwestplan. W odległości 57 metrów budowany jest budynek Lubartowska 20, 127 metrów dalej znajduje się budynek Plac Szembeka, a 174 metrów dalej znajduje się budynek Serocka 27.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań od 23 do 60 mkw
Ostatnio zmodyfikowano 2018-07-09 13:03:07

Powiązane firmy

Forum opinii Willa Szembeka


 • olani
  Gość
  2017-11-21 19:32:04
  Ostrzegam przed deweloperem. Ja już parę lat próbuję odzyskać swoje i bankowe pieniądze, niestety,bezskutecznie. Wobec dewelopera toczy się również sprawa karna. Dla zainteresowanych- forum,na których wszystkie historie są dokładnie opisane, to forum gazety pl. Polecam też wykop.

 • olani
  Gość
  2017-11-21 19:36:46
  dodatkowo, istotne jest, że deweloper nie płaci także innych zobowiązań, zatem komornik będzie niebawem licytował jego majątek (komornik nazywa się Pietrzyk, obwieszczenie o licytacji znajduje się na jego stronie- licytacja dotyczy spółki "córki" Inwestplanu, czyli Inwestplan Czapelska). Do wglądu zainteresowanych nr księgi wieczystej na dowód istnienia wielu wierzycieli spółki. Istotne w tej sprawie jest to, że komornik sprzeda coś, na co już jest roszczenie dwóch dziewczyn, które zapłaciły większość (albo całość) środków na mieszkania, płacą za nie kredyty, a najprawdopodobniej mieszkań nie będą miały, ponieważ zostaną zlicytowane.

 • gość
  Gość
  2018-06-26 16:25:36
  Ładnie to wygląda na obrazku. Ciekawe jak będzie faktyczna odległość balkonu od bloku. Wykop jest w odległości kilku metrów. Może da się przybić żółwika z sąsiadem z naprzeciwka.

 • zorg
  Gość
  2018-07-26 14:00:01
  Deweloper Inwestplan, a raczej prezes Remigiusz K., nazwisko od pewnego miasta nad Wisłą, gdzie stoi Wawel, jest najzwyklejszym oszustem i złodziejem. Nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec nikogo, w tym wobec swoich pracowników biurowych, w liczbie 2 panie, które są przez niego jawnie okradane z należnych im terminowo wypłat wynagrodzeń.
  Nie ma nawet własnej siedziby, bo biuro pod siedzibę wynajmuje, a wynajmującemu (tu zdziwienie) NIE PŁACI jako systemowe rozwiązanie. Dopiero przyparty do muru, pod groźbą wypowiedzenia zaczyna sączyć marne grosze. Poprzedni wynajmujący wypowiedział umowę temu hochsztaplerowi, bo nie mógł zdzierżyć ciągłego użerania się o swoje pieniądze.
  Choroba, która dotyka tego pana to patologiczne przywiązanie do cudzych pieniędzy. Okrada swoich poddostawców, klientów, pracowników i kontrahentów. Toczą się przeciwko niemu postępowania sądowe i prokuratorskie.
  Jeśli jeszcze komuś mało informacji, przed rozpoczęciem współpracy, zachęcam do poszperania w internecie.

 • z Grochowa
  Gość
  2019-02-12 14:29:13
  No cóż, została dziura w ziemi, baraki z budowy zniknęły, nikt tego nie pilnuje. Ciekawe kiedy ogrodzenie ktoś wywiezie, wiatr je trochę przechylił.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.