Ważni najemcy w Ambassador Office Building zostają dłużej

2018.07.04

Firmy Willis Towers Watson oraz Ipsos przedłużyły swoje umowy najmu w warszawskim biurowcu Ambassador Office Building, zlokalizowany przy ulicy DOmaniewskiej 34A. Budynek należy do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF).

Willis Towers Watson jest globalnym brokerem ubezpieczeniowym, który specjalizuje się w doradztwie, pośrednictwie i rozwiązaniach zarządzania ryzykiem i zasobami ludzkimi. Firma przedłużyła umowę i najmu, zwiększając jednocześnie zajmowane biura o dodatkowe piętro.

Na dłużej w biurowcu Ambassador Office Building zostaje także jedna z wiodących firm zajmujących się badaniami rynku i opinii publicznej - Ipsos.

Willis Towers Watson oraz Ipsos zajmują łącznie ponad 6 000 mkw. powierzchni biurowej, co stanowi prawie 40 proc. powierzchni w warszawskim budynku.

Ambassador Office Building oferuje nowoczesne biura w standardzie klasy A o łącznej powierzchni 15 436 mkw. oraz ponad 1 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze. Biurowiec mieści się u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej na Mokotowie. Pod budynkiem znajduje się 4-kondygnacyjna hala garażowa na prawie 300 stanowisk.

Inne wiadomości o Ambassador Office Building

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.