W Warszawie powstaje condohotel Staybridge Suites. Gotowa jest już konstrukcja obiektu

2021.09.15

Hotelem na Ursynowie w Warszawie zadebiutuje w Polsce marka należąca do Intercontinental Hotels Group. Podobne obiekty funkcjonują w Londynie , Sankt Petersburgu czy Hadze.

Trwa budowa condohotelu Staybridge Suites, który powstaje na działce przy skrzyżowaniu ulic Pileckiego i Puławskiej w dzielnicy Ursynów. Wykonawca inwestycji zakończył już prace konstrukcyjne, a obecnie trwa montaż instalacji wewnętrznych i wykańczanie dachu. Następnym etapem jest wykonanie elewacji i montaż okien.

Hotel Staybridge Suites Warszawa Ursynów będzie polskim debiutem marki należącej do Intercontinental Hotels Group. W 7-kondygnacyjnym obiekcie znajdą się 193 pokoje o zróżnicowanych powierzchniach od 20 do 60 mkw, wyposażone w aneksy kuchenne. Hotel oferował będzie ponadto strefę coworkingową, restaurację, sklepik oraz pralnię.

Franczyzobiorcą jest WIK Capital, a warszawski obiekt będzie 15. nieruchomością Staybridge Suites w Europie. Otwarcie hotelu planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Goście condohotelu mogą skorzystać z najmu krótko- lub długoterminowego. Sprzedana została już ponad połowa apartamentów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.