Victoria Dom: tylko 20 % wartości mieszkania przy podpisaniu umowy kupna mieszkania


2022.07.01
Autor: Victoria Dom
Rozrasta się koncept mieszkaniowy Viva Garden realizowany przez Victorię Dom na warszawskiej Białołęce. Najnowsza część tej inwestycji to Nova Viva Garden. Deweloper przygotował ułatwienie dla klientów – przy podpisaniu umowy wystarczy wpłacić 20 % wartości wybranego „M”. Victoria Dom gwarantuje także, że nie zmieni ceny zapisanej w umowie. Dotyczy to wszystkich jej inwestycji.

W ofercie Nova Viva Garden dostępnych jest 96 mieszkań w 4-kondygnacyjnym budynku. Ceny zaczynają się od 9300 m2. Co bardzo ważne dla potencjalnych klientów, przy podpisaniu umowy wystarczy wpłacić 1/5 ceny mieszkania! – Rozumiemy sytuację naszych klientów i reagujemy na trudności z osiągnięciem zdolności kredytowej, drożejące koszty życia i wysoką inflację. Ta sytuacja dotyka zresztą także nas, choćby poprzez rosnące koszty budowy. Biorąc to wszystko pod uwagę zaproponowaliśmy dla klientów wyjątkową ofertę. Proponujemy przy podpisaniu umowy wpłatę tylko 20 % ceny, na pozostałe 80 % czekamy aż do zakończenia budowy – wyjaśnia Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.

Nazwa nowej inwestycji wprost nawiązuje do już istniejącego kompleksu dewelopera przy ul. Białołęckiej.

Wręcz zobowiązuje do tego, zapewniająca relaks niska, nowoczesna zabudowa oraz wszechobecna zieleń. Osiedle Nova Viva Garden przy ul. Pawła Włodkowica to miejsce dla wszystkich, którzy pragną odnaleźć spokój w zielonym otoczeniu, jednocześnie nie rezygnując z handlowej i rozrywkowej oferty stolicy – mówi E. Rathe-Głowacka.

Mieszkańcy nowej inwestycji Victorii Dom będą mieli do dyspozycji strefę fitness i plac zabaw dla dzieci. Codzienne potrzeby mieszkańców zapewnią lokale usługowe zlokalizowane w parterze budynku. Inwestycja jest dobrze skomunikowana dzięki pobliskim liniom autobusowym i tramwajowym. Dogodne połączenia zapewnią także położone nieopodal dwie stacje kolejowe oraz, wkrótce, stacja II linii metra. Dodatkowo, w okolicy są szkoły, żłobki oraz przedszkola, a także sklepy oraz galerie handlowe.

Nova Viva Garden jest czwartą inwestycją realizowaną obecnie przez Victorię Dom na Białołęce. W tej dzielnicy powstaje tam także osiedle Olchowy Park, Przystanek Tarchomin i Nova Sfera. Zakończenie budowy tego etapu Nova Viva Garden zaplanowane jest na 2Q2024.r.

Victoria Dom to deweloper z 24-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Deweloper oddał do użytku ponad 12 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12,5 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 6 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od dwóch lat w Lipsku.

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.

Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.