Victora Dom rusza z realizacją osiedla Przystanek Praga

2017.03.01

Na warszawskiej Pradze powstaje kolejne osiedle dewelopera Victoria Dom. Przy ulicy Boremlowskiej 48 realizowana jest inwestycja pod nazwą Przystanek Praga, która zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2018 roku.

Deweloper Victoria Dom ruszył ze sprzedażą 185 mieszań w ramach inwestycji Przystanek Praga realizowanej na warszawskiej Pradze. W ofercie znajdują się lokale -1, -2, -3 -4 i -5 pokojowe o metrażach od 25 do 72 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 6390 zł za mkw.

Łącznie w ramach inwestycji powstaną dwa budynki o zróżnicowanej wysokości. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w balkony, tarasy, a mieszkania na parterze dysponowały będą ogródkami.

Przystanek Praga to trzeci projekt deweloperski uruchomiony w tym roku przez firmę Victoria Dom. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Łucz-Bud. Oddanie kompleksu do użytku zaplanowano na IV kwartał przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Przystanek Praga, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud, Victoria Dom

Komentarze


 • bodys
  Gość
  2018-04-07 20:43:56
  Kupiłem z żoną mieszkanie na tym osiedlu. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie po naszej myśli i będziemy mieli fajny kącik dla siebie. Jak na razie jestem zadowolony z całego przebiegu zakupu i współpracy z biurem obsługi, ale wiadomo, nie zapeszam;)

 • Rita
  Gość
  2018-10-11 18:45:58
  Bodys, a mogę spytać jaki metraż? Bo chcemy kupić w tej inwestycji
  mieszkanie 3 pokojowe, najlepiej ok. 60 metrów i zastanawiamy się jak z
  rozkładem. Opinie w necie mówią, że rozkłady victoria dom ma super, jak
  myślisz?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.